شیرآلات صنعتی میرآب

شیرآلات صنعتی میراب

تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بررسی های صورت گرفته نشان از آن داشت که تولید شیرهای صنعتی مورد نساز آبرسانی کشور مانند بسیاری از کالاهای دیگر وابسته به سازندگان غیر ایرانی بوده و از خارج وارد می شد. بعد از آن در دوران جنگ تحمیلی و اعمال تحریم های غرب با جهت گیری سیاست کاهش وابستگی کشور و لزوم گسترش شبکه آبرسانی، موسس این گروه صنعتی نیز در سال 1365 تصمیم گرفت با توجه با تجارب کسب شده در رابطه با مدل سازی، ریخته گری و ماشین کاری قطعات و افزایش تجهیزات، هدف گذاری بلند مدت خود را بر تولید شیرهای صنعتی مورد نیاز صنعت آب و فاضلاب تنظیم و وارد عرصه این صنعت مهم گردید.

قیمت شیرآلات میراب

کاربرد تولیدات میراب در بخشی از صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور نیز نقش موثری داشته و این مجموعه با شرکت هی مختلف تابعه وزارت نفت، همکاری های قابل توجهی دارد که از آن جمله می توان به تولید شیرهای مخصوص آب شور دریا برای بخش آبگیر پالایشگاه گاز عسلویه در فاز های 1-2 و3 در سالهای 1375 و فازهای بعدی در سالهای بعد از آن اشاره کرد.

امروزه شرکت صنعتی میراب با داشتن نزدیک به 4 دهه سابقه حضور در صنعت شیر سازی و دریافت گواهینامه های بین المللی از جمله گواهی کیفیت محصول از شرکت لویدز ریجیستر انگلیس و DVGWآلمان در حال تمدید و همچنین گواهینامه های IMS شامل ISO9001/2015, OHSAS18001/2007  و ISO14001/2015 از شرکت TUVNORD آلمان، اطمینان خاطر بیشتری برای مشتریان خود فراهم کرده است.

شرکت میراب با داشتن گواهینامه های معتبر بین المللی احراز شده مشتریان برون مرزی علاوه بر تامین نیاز داخل کشور توانسته با تغییر جهت صادرات بجای واردات سهم قابل توجهی از محصولات خود را به کشورهای آسیایی، اروپایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی صادر کرده و سهم صادراتی حدود 20 تا 50 درصد تولید سالیانه خود را محقق نماید.

قیمت شیرآلات میراب

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *