شیرآلات عماد لیست قیمت شیرآلات عماد

شیرآلات عماد

هر ساختمانی نیاز به شیر آلاتی دارد که هم از نظر کارایی و هم از نظر زیبایی قابل توجه باشند ، شیرآلاتی که از نظر تنظیم آب سرد و گرم و قطع و وصل جریان آب و همچنین صرفه جویی در مصرف آب قابل توجه باشند ، باید در انتخاب شیرآلات دقت فراوانی داشت به طور مثال شیرآلاتی که از جنس سرب می باشند بسیار مضر بوده چرا که بعد از مدتی دچار خوردگی میشوند و سلامت انسان را به خطر می اندازند .

چون شیرآلات به طور دایم در تماس با آب هستند باید قطعات آنها طوری انتخاب شوند که بتوانند در برابر دمای  90 درجه آب مقاوم باشند و دچار پوسیدگی نشوند و در طعم و رنگ و بوی آب تغییری ایجاد نکنند .

خرید شیرآلات عماد

انواع شیرآلات

. شیرالات از جنس  آلیاژ برنج

. شیرآلات از جنس سرب

. شیرآلات پلاستیکی

شکل مختلف شیرآلات

شیرآلات به صورت اهرمی ، ساده ، لمسی ، پدالی و چشمی ( اتوماتیک ) به بازار عرضه میشوند که هر کدام در جاهای مناسب خود کارایی دارند به طور مثال شیر پدالی در جاهای عمومی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد .

با توجه به توضیحاتی که داده شد شیرآلات پلاستیکی که با کیفیت بالا ارایه داده میشوند میتوانند جایگزین خوبی نسبت به سایر شیرآلات باشند که از جمله میتوان به شیرآلات پلاستیکی عماد اشاره کرد .

شیرآلات پلاستیکی عماد

این نوع شیرآلات که برای اولین بار در ایران طراحی و ساخته شده اند از مواد پلیمیری با کیفیت و دسته اول ساخته میشود و هیچگونه تغییر رنگی ندارد و این موضوع را میتوان در ظاهر شیرآلات با توجه به رنگ سفیدی که دارند به وضوح دید چرا که اگر از مواد درجه دو استفاده شود به مرور این شیرآلات زرد میشوند ، اما اگر رنگی غیر از سفید باشد به علت استفاده از مواد زرین حتی اگر تغییر رنگ دهند متوجه این تغییر رنگ نخواهیم شد .

شیرآلات پلیمری عماد

مزایای شیرآلات پلاستیکی عماد

. میتوان با توجه به جنس انها در مناطق مرطوب استفاده کرد .

. زنگ نمیزنند .

. بخاطر جنس پلیمری که دارند رسوب و جرم گرفتگی در طولانی مدت ندارند .

. از گرم شدن سطح بدنه شیر جلوگیری میکنند .

محصولات شیرآلات پلاستیکی عماد

. شامل شیر ظرفشویی دو پایه دیواری

. شیر حمام

. شیر روشویی تک پایه

. شیر توالت

. ست واشر و روبند و لنگی

با توجه به خصوصیات شیرآلات پلاستیکی عماد میتوان آن راجایگزین خوبی نسبت به سایر شیرآلات دانست که هم از نظر زیبایی چشمگیر هستند و هم از نظر کارایی و بهداشتی قابل توجه هستند به طوری که راحت تمیز می شوند کمترین استهلاک اتصالات را دارند و اگر برایشان مشکلی پیش بیاید با قیمت مناسب و راحت میتوان آن را درست و یا تعویض نمود و نکته قابل توجه اینکه این شیرآلات بخاطر کیفیت بالایی که دارند با گارانتی به مشتری ارایه می شوند و حداقل ده سال عمر مفید دارند که میتوان با خیال راحت بعد ازاتمام ساختمان سازی و در مرحله آخر این شیرآلات را خریداری و نصب کرد.

 

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.