شیرآلات عماد مدل قیمت مدل شیرآلات عماد

شیرآلات عماد مدل

شیر آلات عماد مدل از نمونه های برتر شیرآلات موجود در بازار می باشتند ، این شیرآلات توسط گروه تولیدی متخصص و فنی طراحی و تهیه می شوند ، که از تنوع بالایی بر خوردار هستند .

شرکت تولیدی عماد برای اولین بار شیرآلاتی را تولید کرده است که طراحی ABS را دارند یا می توان گفت اولین تولید کتتده شیر آلات پلیمری می باشند .

شیرآلات عماد مدل با رنگ سفید طراحی می شوند ، این رنگ سفید از مواد پلیمری تشکیل شده است که به صورت درجه یک هستند ، گواه این موضوع تغییر رنگ ندادن این شیرآلات است که با رنگ سفید به بازار عرضه می شوند ، بعضی از شرکت ها از رنگ ها ی زرین برای پوشش دهی  استفاده می کنند چون از مواد درجه دو که آسیابی و کهنه هستند استفاده می کنند و همین موضوع باعث تغییر رنگشان  می شود .

شیرآلات عماد در همه مناطق کارایی دارند ولی  بخاطر نوع جنسشان در مناطقی که رطوبت بالایی دارند بسیار مورد استفاده قرار می گیرند زیرا بخاط خاصیت پلیمری که دارند ، زنگ نمی زندد ، دچار خوردگی نمی شوند ، رسوب و جرم گیری در طولانی مدت ندارند  ، به راحتی تمیز می شوند ، کمترین استهلاک اتصالات را دارا می باشند و حداقل ده سال بدون آنکه نیاز به تعمیر داشته باشند کارایی می دهند ، اگر دچار مشکل شوند قعطات آن به راحتی تعویض می شوند ، و از همه مهم تر اینکه با ضمالنت در اختیار خریداران قرار می گیرند .

قیمت شیرآلات عماد

این محصول طوری طراحی شده است که سطح بدنه شیر گرم نمی شود و می تواند فشار آب را کنترل نماید .

ست شیر آلات مدل عماد به این شکل است که یک شیر ظرفشویی دارد یک شیر روشویی ، یک شیر حمام ، یک شیر توالت ، به همره ست واشر و روبند و لنگی و دو پایه دیواری را دارا می باشد .

شیر آلات عماد مدل  بعد از گذراندن تست کامل توسط پرسنل و تایید شدن کیفیت بالای آن به بازار عرضه می شود ،  شیرآلات عماد مدل در ابعاد مختلف و اندازه متفاوت تهیه می شوند .

شیرآلات عماد مدل به صورت اهرمی نیز تولید می شوند ، این اهرم روی بدنه قرار می گیرد و با کنترل آب جریان آب را قطع و وصل می کند ، این شیر آلات به دلیل راحتی باز و بسته کردن و صرفه جویی در مصرف آب در مکان های عمومی کاربرد زیادی دارند .

شیر آلات اهرمی پلاستییکی که از مواد پلیمری تولید می شوند به اندازه شیر آلاتی که از آلیاژ برنج تهیه می شوند استحکام و مقاومت بالایی دارند  و از اهمیت ویژه ای بر خوردار هستند .

شیر آلات عماد مدل چون از جنس پلیمر می باشند به صورت کااملا فشرده تولید می شوند به همین دلیل می توانند فشار آب را به خوبی کنترل کنند ، این شیر آلات بسیار مقرون به صرفه هستند ، که می توان با قیمت مناسب و کیفیت بالا آن ها را خریداری کرد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.