شیرآلات گازی حقیقی قیمت شیرآلات گازی حقیقی

شیر گازی حقیقی

شرکت تولیدی صنعتی حقیقی در زمینه  طراحی و تولید شیر گازی با کیفیت و استاندارد بالا فعالیت می کند. این شرکت فعالیت خود را باتوجه به آگاهی از نیاز مبرم جامعه در زمینه توسع گاز شهری، در سال 1375 آغاز نمود. همچنین این شرکت دارای اولین مجوز استاندارد برای تولید شیر ربع گرد از نوع قفلی می باشد.

قیمت شیر گازی حقیقی

از جمله محصولات دیگر این شرکت تولید می توان به تولید شیر آلات ربع گرد گازی در شش سایز، تولید شیرآلات کشویی در سه سایز اشاره کرد. بر روی دسته این شیر نام شیر حاذق حقیقی نیز درج گشته است.

به طور کلی شیر گازی جهت قطع و وصل کردن جریان گازدرون خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد در تاسیسات خانگی و یا صنعتی و قابل نصب در مکان مختلف چون تاسیسات گازرسانی های مختلف، ورودی مجتمع ها و ساختمان های اداری، قبل از کلیه لوازم گازسوز برای قطع و وصل شدن جریان سیال درون لوله، جهت قرار گرفتن سوراخ توپی بایستی در جهت عمود بر مسیر جریان باشد که با چرخش دسته در قوس 90 درجه جریان درون انشعاب را قطع یا وصل نماید.

خرید شیر گازی حقیقی

همچنین این شرکت در زمینه تولید و ساخت قطعات ماشین کاری سری تراشی، اجزاء کنترلی و شیرهای مورد استفاده وسایل گازسوز مورد نیاز متقاضیان فعالیت دارد.

شیرهای ساخته شده توسط این شرکت دارای کیفیت و کارکرد مطمئن بالایی می باشد. استحکام و دوام بالای این محصولات به علت انتخاب مواد و قطعات مناسب  که منجر به طول عمر بالا می باشد می شود.

فروش شیر گازی حقیقی

متریال مصرفی در شیر گازی حقیقی برنجی می باشد. دنده های این شیر از نوع NPT بوده که با سردنده های موجود در بازار سازگاری دارد.

شیرهای گازی به دو صورت ربع گرد و قطع و وصل می باشند. جهت استفاده از شیر گازی در مصارف گازی از دسته هایی به رنگ قرمز استفاده می شود.

اجزاء شیر گازی حقیقی:

 عموما دارای بدنه، دسته روی ساقه و توپی هستند که آلیاژ مورد استفاده در هر سه نوع قطعه ذکر شده از برنج است.

[تعداد: 3    میانگین: 4.7/5]

2 دیدگاه برای “شیرآلات گازی حقیقی قیمت شیرآلات گازی حقیقی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *