شیرآلات گازی نگین|قیمت شیرالات گازی نگین شیر

معرفی کامل شیرآلات گازی نگین

کارخانه نگین پیشتاز در تولید تاسیسات ساختمانی و صنعتی می باشد، این مجموعه محصولات متنوع با کاراییهای مختلف را راهی بازار نموده است که نمونه ای از آنها شیرگازی و شیرغیرگازی و شیرهای آبی می باشند.

در شرکت نگین مدیرانی پرتلاش و سخت کوش و مهندسین و کارکنانی زبده و متخصص در حال فعالیت هستند که با استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک و همچنین استفاده از دستگاه های مدرن و تجهیزات پیشرفته بهترین نوع شیرآلات گازی را تولید می نمایند.

شیرآلات گازی نگین به علت دارا بودن سطح کیفیتی بالا و استفاده از مواد اولیه، نشان استاندارد را دریافت کرده اند، دارا بودن نشان استاندارد این کمک را می کند تا با خیالی آسوده و اطمینانی کامل شیرآلات گازی نگین را خریدداری نمایید.

شیرگازی چیست؟

این محصول که با نام شیر توپی، شیر تک ضرب، شیر on, off نیز شناخته می شود در لوله کشیهای مختلف ساختمانی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد که با دارا بودن توپی در درون خود ورود و خروج سیال را کنترل نموده و فشار آنها را تنظیم می نماید.

شیرآلات گازی نگین دارای دسته ی اهرمی بوده که بر بدنه شیر تعبیه شده است و با چرخاندن دسته به صورت ربع گرد و موازات لوله توپی کنار رفته و جریان سیال اتفاق می افتد و زمانی که دسته اهرمی به صورت افقی چرخانده شود توپی در مسیر جریان قرار می گیرد و راه آن را مسدود می کند.

اندازه های شیرآلات گازی نگین

  • شیرگازی 2 /1 اینچ نگین
  • شیرگازی 4/3 اینچ نگین
  • 1 شیرگازی اینچ نگین
  • شیرگازی قفلی 1 اینچ نگین
  • شیرگازی 4/1 1 اینچ نگین
  • شیرگازی 2/1 1 اینچ نگین
  • شیرگازی قفلی 2/1 1 اینچ نگین
  • شیرگازی 2اینچ نگین
  • شیرگازی 2/1 2 اینچ نگین
  • شیرگازی 3 اینچ نگین

شیرآلات گازی نگین از بهترین متریال به نام برنج نولید می گردند که مزیتهای بسیاری از جمله مقاومت در برابر ضربه و چکش خوری، مقاومت در برابر خوردگی و پوسیدگی، مقاومت در برابر فشارهای بالا و مقاومت در برابر دمای بالا و پایین دارد.

این محصول به علت اینکه از برنج تولید می شود به سلامت آب نیز کمک می کند.

لیست قیمت شیرآلات گازی نگین

قیمت شیرآلات بر اساس سایز و کارایی و نوع آن مشخص می شود، هرچه شیرگازی سنگینتر باشد به طبع کیفیت آن بالاتر رفته و قیمتش افزایش می یابد.

سایت نگین قیمت شیرآلات گازی را در دسترس عموم قرار می دهد که به صورت روزانه آپدیت می گردد.

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

شیرآلات گازی نگین
شیرآلات گازی نگین

برای اطلاع از قیمت با کارشناسان ما تماس و از طریق سایت اصلی ما به آدرس www.avalve.ir از جدیدترین محصولات دیدن نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.