شیرخودکار دریچه ای سیم ایتالیا قیمت شیر خودکار دریچه ای سیم ایتالیا

شیر خودکار دریچه ای

شیر خودکار دریچه ای یکی از شیرآلات صنعتی به شمار می آید. شرکت های متعددی در زمینه شیرآلات صنعتی فعالیت می کنند و رقابت بسیار بالایی بین همه ی این تولید کنندگان وجود دارد. از جمله آنها شرکت CIM ایتالیا می باشد که با برخورداری از ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی روز اروپا توانسته است و کیفیت بالا و قیمت مناسب در بازار ایران با تولیدکننده های موجود در بازار به خوبی رقابت کند.

خرید شیر خودکار دریچه ای سیم ایتالیا

شرکت CIM در سال 1957 در ایتالیا تاسیس شده است و توانسته است با جلب رضایت مشتریان در زمینه تولیدات تاسیسات بهداشتی ساختمانی و صنعتی در سطح بین المللی به خوبی عمل نماید.شیر خوکار یا چک ولو Check valve یکی از انواع شیری است که از ورود جریان سیال به یک طرف جلوگیری می کند در واقع با کنترل هیدرولیکی خودکار سیال امکان عبور فقط در یک مسیر را می دهد.

در داخل شیر عملکرد بسیار ساده است به این صورت که یک دریچه یا زبانه وجود دارد که به صورت لولایی حرکت کند هنگامی که سیال در جهتی عبور می کند که دریچه باز می شود همین سیال در مسیر برگشت دیگر نمی تواند از این دریچه عبور کند زیرا بسته شده است.

عملکرد شیر خودکار به گونه ای است که شیر را بین پمپ و کنتور قرار می دهند زمانی که پمپ شروع به کار می کند سیال با فشار به جریان در می آید زمانی که پمپ خاموش می شود اگر شیر خودکار نباشد تمام سیال به پمپ باز میگردد و به پمپ صدمه می زند و اختلال ایجاد می کند پس با وجود این شیر یکطرفه خودکار سیال به پمپ باز نمی گردد و از ورود مجدد سیال به خطوط لوله کشی جلوگیری می کند.

لیست قیمت شیرخودکار دریچه ای سیم ایتالیا

کاربرد شیر خودکار دریچه ای در سیستم های هیدرولیک پنوماتیک جلوگیری از جریان سیال به عقب سیستم گرمایشی باز و بسته کردن جریان سیال تنظیم کردن فشار فرآیند و تخلیه فشار جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه ها و تجهیزات سیستم های آبیاری و لوله کشی ساختمان و شبکه های آبرسانی و تاسیسات آزاد کردن تجهیزات و لاینها از فشار اضافی می باشد.

نمایندگی شیرخودکار دریچه ای سیم ایتالیا

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *