شیرخودکار یورک 1 اینچ قیمت شیرخودکار یورک 1 اینچ

شیرخودکار یورک 1 اینچ

در این مقاله می خواهیم به توضیحاتی در مورد شیرخودکار یورک 1 اینچ که ساخت ایتالیا می باشد  بپردازیم . شیرخودکار یورک 1 اینچ که نام دیگر آن شیر یک طرفه می باشد از آلیاژ برنج تولیده شده و زرد رنگ می باشد .

شیرخودکار یورک 1 اینچ دارای یک سوپاپ پلاستیکی می باشد که باعث می شود آب در مسیر دائمی خود همسو شود و از طرف دیگر مانع بازگشت آب به داخل لوله می شود .

شیرخودکار یورک 1 اینچ دارای یک سوپاپ است که به صورت فنر می باشد ، جنس آن از استیل و پلاستیک و لاستیک درجه یک و مرغوب تولید شده و بدنه این شیر از فلز برنج تولید می شود .

با توجه به نوع ساخت و نوع جنسی که با آن شیرخودکار یورک 1 اینچ را می سازند این شیر در برابر فشار مقاومت بالایی از خود نشان می دهد و عمر دراز مدتی نیز دارد .

شیر خودکار یورک در سایز های مختلفی ساخته می شود که می توان به مواردی اشاره کرد :

. 1 اینچ

. 2/1 اینچ

. 5/1 اینچ

. 4/1 اینچ

. 2 اینچ

. 4/3 اینچ

که در این مبحث در مورد شیرخودکار یورک 1 اینچ توضیحاتی می نویسیم .

شیرخودکار یورک 1 اینچ از شناخته ترین های شیر در بازار می باشد که با کیفیت بسیار بالا طراحی و تولید می شود . این شیر به صورت یک طرفه عمل می نماید به همین علت نام دیگر شیرخودکار یورک 1 اینچ ، شیر یک طرفه نیز می باشد .

چگونگی کاربرد شیرخودکار یورک 1 اینچ

همان طور که گفته شد این شیر یک طرفه می باشد به طوری که سیالات فقط از یک طرف وارد لوله می شوند ، به این معنی که هر موقع مایعات وارد شیرخودکار یورک 1 اینچ می شوند دیگر برگشت آن ها غیر ممکن می باشد .

اگر بخواهیم از شیر خودکار یورک 1 اینچ به عنوان شیر دو طرفه استفاده نماییم باید داخل شیر را کامل تخلیه نماییم و یا این که به طور برعکس از آن استفاده کنیم ، که با این دو روش شیر یک طرفه بودن خود را از دست می دهد و کارایی آن تغییر پیدا می کند .

وظایف شیرخودکار یورک 1 اینچ

. محافظت از تجهیزات مکانیکی در برابر بازگشت جریان سیالات در یک سیستم لوله کشی  .

. محافظت از پمپ ها و کمپرسوها که برگشت مایعات به داخل آن ها باث خرابیشان می شود .

برای عملکرد شیر خودکار یورک 1 اینچ نیاز به نیروی انسانی نمی باشد  چرا که این شیر با حرکت مایعات و گاز به طور اتوماتیک شروع به حرکت می نماید .

گاهی وقت ها که به دلایلی شیر مسدود می شود مکانیزمی در نظر گرفته شده که در صورت نیاز عضو مسدو کننده شیر خودکار یورک 1 اینچ می تواند به طور دائم باز بماند و یا از شیر جدا گردد .

اما توجه کنید که برای برداشتن عضو مسدود کننده باید شیر خودکار یورک 1 اینچ  را دمونتاژ کرد .

شیرخودکار یورک 1 اینچ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.