شیررادیاتورسیتکو شیرخودکارفنری سیتکو سوپاپ فنری سیتکو

شیر و زانوی رادیاتور سیتکو

شیر و زانوی رادیتور سیتکو از جمله محصولات باکیفیت صنعتی این شرکت می باشد. یک محصول مطمئن برای راه اندازی رادیاتورها می باشد. این دو شیر صنعتی با قرار گرفتن در بالا و پایین رادیاتور وظیفه انتقال و بازکردن راه برای گردش آب در رادیاتور را به عهده دارند. جنس بدنه و مغزی این محصولات برنجی همچنین نازل و دنده نیز از جنس برنج می باشد.

شیر و زانوی رادیاتور سیتکو به روش فورج داغ تولید شده که تحمل فشار تا 20 بار را دارا می باشد و همچنین تا دمای 100 درجه سانتیگراد تمل دمایی دارد.

سایز این محصول 2/1 اینچ و همچنین با استاندارد ISO 228 BSP می باشد.

شیرالات سیتکو

تبدیل برنجی سیتکو

این قطعه صنعتی تولیدی شرکت سیتکو یک قطعه استوانه ای است که برای اتصال دو لوله هم قطر و هم راستان استفاده می شود. دارای انواع مختلف اتصال از نظر کاربری، نوع و جنس ساختار می باشد.

از انواع اتصال می توان به اتصال برنجی روپیچ توپیچ اشاره کرد برای زمانی که بین دولوله هم راستا اتصال بر قرار کنیم که یکی از خارج رزوه شده و یکی هم از داخل.

تبدیل برنجی یکی دیگر از انواع اتصال می باشد و کاربرد آن زمانی است که بخواهیم دو لوله هم راستا که دارای قطرهای متفاوتی هستند را بهم متصل کنیم.

 

شیر سوپاپ سیتکو

از جمله محصولات صنعتی شرکت سیتکو می باشد که مانند شیر یکطرفه فنری کار می کند تفاوت این شیر با شیر یکطرفه فنری در این می باشد که در شیر سوپاپ یک محافظ توری قرار دارد که در صورت برگشت امکان عبور ذرات معلق شن و ماسه را از بین می برد.

کار برد شیر سوپاپ سیتکو در مواردی مانند انتقال آب از چاه کاربرد دارد عبور سیال در این محصول فقط از یک سمت امکان پذیر می باشد که سبب جلوگیری از جریان برگشتی می شود.

مقاومت دمایی این محصول بین 0 تا 60 درجه سانتگیراد می باشد و در سایز 1 اینچ و 2 اینچ تولید شده و دارای استاندارد ISO 228 BSP  می باشد.

شیرخودکارفنری سیتکو

شیر اطمینان سیتکو

یکی از محصولات صنعتی و باکیفیت شرکت سیتکو می باشد. شیر اطمینان جهت حفاظت تجهیزات از آسیب های جانبی به کار می روند.

روش عملکرد این شیرها به گونه ای است که با افزایش فشار باز می شود و مایع تخلیه می شود با کاهش و رسیدن فشار به مقدار مجاز دیسک مجددا بسته می شود.

علت نام گذاری: کنترل فشار و کاهش جریان و رسیدن به مقدار مشخص بدون هیچ منبع تغذیه خارجی

بدنه این محصول از برنج با کیفیت بالا ساخته شده است. همچنین قالب گیری با کیفیت بالا تولید شده است. بین 10 یا 11 بار مقاومت فشار باز این محصول بوده و مقاومت فشار بسته آن زیر 10 بار می باشد. مقاومت دمایی شیر اطمینان سیتکو بین 93 تا 98 درجه سانتیگراد در سایر 4/3 اینچ و همچنین با استاندارد ANSI Z 21.22-1999 می باشد.

شیراطمینان سیتکو

شیر شناور سیتکو

این محصول با کیفیت از دسته بندی صنعتی در مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که در صورت نبودن آن آب سر ریز می کند و در تجهیزاتی مانند کولر و منبع انبساط وظیفه کنترل سطح هوشمند را دارد تا از سر ریز آب جلوگری کند. جنس این محصول برنجی می باشد. دارای مقاومت فشار 6 بار و تحمل دمای بین 0 تا 60 درجه سانتگراد را دارا می باشد.

و در سایزهای 1/2”, 3/4”, 2”  و 2 اینچ تولید می شود همچنین از استاندارد ISO 228 (BSP) برخوردار می باشد.

فلوترسیتکو

:Incoming search terms

  • شیر رادیاتور
  • زانوی سیتکو
  • شیر و زانوی رادیاتور سیتکو
  • تبدیل سیتکو
  • تبدیل برنجی
  • شیر سوپاپ
  • شیر اطمینان سیتکو
  • شیر اطمینان
  • شناور سیتکو
  • شیر شناور
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.