شیرشیلنگی دسته گازی نمایندگی شیرشیلنگی دسته گازی تک متال

بدون مقدمه چینی میرم سراغ بهترین برند شیر آلات بهداشتی که از سال های اخیر تا به اکنون از محبوبیت خاصی برخوردار است . شرکت تک متال از آن جمله از برند هایی است که سابقه عالی و بی نقصی به دنبال خود دارد و این وابسته به کیفیت , طراحی و قیمت منحصر به فرد در تولید این محصولات است .

شرکت شیر آلات تک متال توانسته است تا کنون در زمینه تولید انواع محصولات شیر آلات مختلف فعالیت داشته است . شیرشیلنگی دسته گازی تک متال نیز از محصولات پرفروش و پرکاربرد در ساختمان ها و منازل است . این محصول یکی از بهترین شیر آلات گازی مخصوص آب می باشد که در سایزها ی مختلف 2/1 و 4/3 تولید شده است . این محصول دسته ابی رنگ دارد و  داراری بدنه کروم رنگ می باشد . شیر شیلنگی دسته گازی به شیری گفته می شود که توپی هستند و برای قطع و وصل کردن جریان مایع از ان استفاده می شود و به گونه ای ساخته شده است که حتما باید شیلنگ به ان اتصال پیدا کند و انواع این شیر های شیلنگی دسته گازی به دلیل این که بتوان از آن ها در خطوط لوله زیر خاک استفاده کرد که دارای دسته های بلند هستند . شیر شلنگی دسته گازی  نوعی از شیر است که در دوحالت دسته گازی و طرح S مانند تولید شده است . این شیرها به علت عمر طولانی یعنی مقاومت در برابر فسودگی , آسان باز و بسته شدن و همچنین آب بندی کامل تحت هر شرایطی در مصارف خانگی و صنعتی کاربرد فراوانی دارد .

خرید شیرشیلنگی دسته گازی تک متال

شیر شلنگی یا دسته گازی تک متال از مکانیزم ساچمه و واشر در داخل خود بهره  می برد که علاوه بر آب می توان سیالات بنزینی و روغنی هم از آن عبور داد . این شیر از نوع توپی یا گازی است , که شیرهایی با حرکت چرخشی می باشند که در ان ها از مجرابندی به شکل کروی استفاده شده است . که این مجراها برای باز و بسته کردن جریان , استفاده می شوند . بعضی از این شیرها از جنس سرب تولید شده اند ولی هرگز از آن ها استفاده نکنید زیرا به علت شکننده بودن سرب بعد از زمانی می شکند و و در کل برای سلامتی نیز مضر است . قیمت این محصول تک متال به علت کیفیت و استاندارد بودن ان بسیار مناسب است و در بازارها عرضه شده و می توانید تهیه کنید .

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *