شیرصافی برنجی سیم ایتالیا

شیرصافی برنجی سیم ایتالیا

از برندهای وارداتی معتبر در ایران سیم ایتالیا می باشد که به علت ماندگاری بالا و کیفیت بالای محصولات توانسته در میان ایرانیان به محبوبیت بالایی برسد.

اگر اهل فن باشید و یا از مهندسین تأسیسات، قطعا نام سیم ایتالیا به گوشتان رسیده است چرا که تمامی شیرآلات سیم مطابق با استانداردهای بین المللی تولید می گردند.

شیرآلات از اقلام مهم در تاسیسات ساختمانی و صنعتی می باشند که باید در انتخاب آنها وسواسیت بالایی نشان داد چرا که باید سالیان زیادی بدون اینکه نیاز به تعمیر و یا نیاز به تعویض داشته باشند بهترین کارایی را از خود نشان دهند.

محصولات سیم با دستگاه های پیشرفته طراحی، تولید، مونتاژ و بسته بندی می شوند که در طی مراحل تولید نیز مورد آزمایش و مونتاژ 100% قرار می گیرند به همین دلیل می توان با اطمینان کامل برند سیم را برای خرید شیرآلات انتخاب نمود.

واحد تولیدی سیم ایتالیا به گونه ای عمل کرده است که محصولات علاوه بر کارایی بالا به صرفه جویی در آب و انرژی نیز کمک می کنند.

شیرصافی برنجی سیم ایتالیا از پرفروش ترین تولیدات این مجموعه می باشد که به منظور جاسازی ناخالصیهای درون مایعات بکار گرفته می شود.

این محصول در مسیر لوله هایی که  حاوی سیالاتی همچون گاز، آب، بخار، هوای فشرده، فاضلاب، روغن و همچنین سیالات غیرخورنده می باشند، قرار داده می شود تا اجازه ندهد آلودگیهای ریز و درشت به درون لوله وارد شوند.

وارد شدن ذرات به درون لوله می تواند عمر تجهیزات را کم کند و در کمترین زمان آنها را دچار رسوب پذیری، زنگزدگی و فرسایش کند پس با استفاده از شیرصافی می توان از چنین مشکلاتی پیشگیری کرد.

شیرصافی برنجی سیم ایتالیا دارای درپوش، توری و بدنه است که جنس بدنه از آلیاژ برنج و کلاهک آن از آلیاژ برنج فورج پذیر بدست می آید.

ویژگیهای شیرصافی برنجی سیم ایتالیا عبارت هستند از: مقاومت مکانیکی و فشاری بالا، سایز متغیر، مقاومت گسترده در برابر لکه، اکسایش و خوردگی اسیدی، توانایی نصب شیر در دو حالت افقی و عمودی، مقاومت در برابر دمای بالا.

شیرصافی بعد از استفاده های متعدد نیاز به تمیزکاری دارد که برای انجام این عمل باید صبر کنید تا کامل خنک شود و سپس آن را تمیز نمایید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

نمای ظاهری شیر صافی برنجی سیم ایتالیا به شکل Y می باشد که با بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار داده می شود.

شیرصافی برنجی سیم ایتالیا
شیرصافی برنجی سیم ایتالیا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.