شیرفلکه برنجی سیم

مشخصات شیرفلکه برنجی سیم

شیرکت سیم ایتالیا به عنوان تولیدکننده شیرآلات با کیفیت در  بازار بین المللی شناخته می شود، این مجموعه در سال 1957 با تولید شیرآلات صنعتی و ساختمانی فعالیت خود را آغاز نمود و توانست در این مسیر با تولید شیرآلات برتر مطابق با استانداردهای جهانی گواهینامه های متعددی از مؤسسات معتبر دریافت کند که عبارتند از:

  • PASS99
  • OHSAS18001
  • ISO5001
  • ISO14001
  • ISO9001
  • SA8000

دریافت چنین گواهینامه هایی نشان از: ارتقاء کیفیت، حفظ سلامت وایمنی، حفظ محیط زیست و طبیعت، استفاده بهینه از انرژی می باشد.

واحد یکپارچه و درست سیم ایتالیا به گونه ای عمل کرده  که موفق شده است در تمامی خطوط تولید از افراد کاربلد و خبره  دعوت به همکاری نماید و تمامی دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و مدرن را برای تولید شیرآلات باکیفیت در نظر بگیرد و امروزه خود را به برندی معتبر و محبوب تبدیل کند.

محصولات سیم ایتالیا بیش از نیم قرن است که به بازار ایران وارد می شوند که این خود محبوبیت شیرآلات سیم ایتالیا را بخاطر کیفیت بالا می رساند.

سیم همچنان به تلاشهای مستمر خود ادامه داده تا با تکنولوژی و دانش روزدنیا شیرآلات متنوع تری را تولید نماید و در اختیار جهانیان قرار دهد.

شیرفلکه برنجی سیم از پر تیراژه ترین محصولات این مجموعه می باشد که  آن را با کیفیتی بالا طراحی و تهیه کرده است.

شیرفلکه برنجی برای قطع و وصل جریان سیال و تنظیم دبی جریان بکار گرفته می شود و در صنایع مختلف برای کاربردهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.

شیرفلکه برنجی با نام شیرفلکه کشویی نیز شناخته می شود که از ترکیب فلز روی و مس بدست می آید، از ویژگیهای شیرفلکه برنجی سیم می توان به انعطاف پذیری بالا، مقاومت در برابر ضربه، فشاربالا، دماهای مختلف، زنگزدگی، خوردگی، پوسیدگی نام برد.

اجزای شیرفلکه برنجی سیم عبارتند از: بدنه اصلی شیر، دیسک یا سیت، شقت رزوه ای، فلکه جهت باز و بسته کردن شیر.

باز و بسته کردن شیرفلکه برنجی توسط فلکه که روی بدنه تعبیه شده است صورت می گیرد که چرخش آن به صورت ساعتگرد و پادساعتگرد می باشد.

چرخش در فلکه شیر به صورت کشویی و عمودی می باشد به این دلیل نام شیرفلکه کشویی را نیز برای آن انتخاب کرده اند.

قیمت شیرفلکه برنجی سیم

قیمت این محصول با توجه به سایز و ابعاد آن مختلف است که می توانید ازطریق سایت قیمتها را مشاهده فرمایید و در صورت نیاز با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیرید.

شیرفلکه سیم ایتالیا
شیرفلکه برنجی سیم
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.