شیرفلکه برنجی کیتز ژاپن

از شرکت های قابل اعتماد و از جمله به روز و مدرن تاسیسات ساختمانی می توان به شرکت کیتز ژاپن اشاره کرد که به یکی از نخستین کشورهایی است که به عنوان اولین تولید کننده محصولات کنترل جریان سیال شناخته شده است که فعالیت خود را از سال 1951 اغاز کرده است . این شرکت دارای استاندارد کیفیت از اتحادیه اروپا است . شرکت کیتز ژاپن  از کارخانجات تولید محصولاتی از جنس برنج, برنز و چدن است که دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر خیس خوردگی , پوسیدگی و فشار و دما دارند . شیر فلکه برنجی کیتز ژاپن از محصولات پر فروش این برند است که از ان برای کنترل جریان سیال مختلف به کار می رود .

خرید شیرآلات کیتز ژآپن

شیر فلکه برنجی از سایز 4/1 اینچ تا 6اینچ تولید و به فروش می رسد . این نوع محصول شیر فلکه برنجی از پر مصرف ترین شیرالاتی است که در موتور خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند . اتصال این گونه شیر ها به صورت رزوه ای است و بیشتر این شیرها به صورت توپیچ دندانه می شوند . انواع شیر فلکه های برنجی را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد :

  • شیر فلکه کشویی برنجی که برای قطع و وصل کردن جریان سیال کاربرد دارد و به شیر فلکه ON و OFF نام برده می شوند که در سایزهای 2/1 تا 3 اینچ ساخته می شوند .
  • شیر فلکه سوزنی برنجی نیز برای قطع و وصل کردن جریان استفاده می شود و زمانی که نیاز به تنظیم کردن جریان باشد از نوع شیر فلکه سوزنی برنجی استفاده می کنند که در سایز های 2/1 اینچ تا 2 اینچ تولید می شود .
  • شیر فلکه یکطرفه برنجی نیز برای زمانی کاربرد دارد که گاهی اوقات سیال به صورت برعکس حرکت می کنند و این امر باعث اسیب زدن به اقلام دیگر می شود و با این نوع شیر از این کار جلوگیری می کنند .
  • شیر فلکه گازی برنجی نیز نوعی دیگر از شیرهای کنترل جریان سیال است که تنها برای اب یا گاز کاربرد دارد .

قیمت شیرآلات کیتز

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *