شیرفلکه سوزنی سیم ایتالیا

شیرفلکه سوزنی سیم ایتالیا

سیم ایتالیا تجهیزات مکانیکی گسترده ای را به بازار بین المللی راهی نموده است و توانسته نیاز آنها را با استفاده از سبد محصولی کاملی که  تهیه کرده برآورده کند.

این مجموعه در سال 1957 با تولید شیرآلات صنعتی و ساختمانی تاسیس گردید و با توسعه بخشیدن به محصولات خود و بالا بردن سطح کیفیتی آنها خود را در میان جهانیان به عنوان برندی معتبر معرفی کرد.

در شرکت سیم ایتالیا شیرآلات با استفاده از روش های اتوماتیک: مونتاژ، آزمایش و بسته بندی می شوند به طوریکه هر شیر در مرحله تولید و مونتاژ تست می شود.

نام CIM  معادل و همنام کیفیت ممتاز و قیمت مناسب می باشد که برای شرکت جیاکومو چیمبریو انتخاب شده است.

انواع شیر فلکه های تولید شرکت سیم شامل شیر فلکه کشویی برنجی، شیرفلکه سوزنی برنزی سیم ایتالیا، شیر فلکه سوزنی برنجی سیم ایتالیا می شود.

  • شیر فلکه سوزنی برنزی سیم ایتالیا

این محصول در سایزهای 2/1 اینچ تا 4 اینچ تولید می شود و می تواند فشار کاری تا 16 بار را تحمل کند که در زمینه های مختلفی مانند سیستمهای گرمایشی، سیستمهای بهداشتی، انتقال بخار، سرویسهای لوله کشی منازل و شبکه های آبرسانی، شبکه های توزیع گازوییل، بنزین و دیگر هیدروکربنها و مایعات غیر خورنده مانند اسیدها به کار گرفته می شود.

  • شیر فلکه سوزنی برنجی سیم ایتالیا

این نوع شیر فشار تا 10 بار را تحمل می کند و در سایزهای 2/1 اینچ تا 2 اینچ تولید می گردد که در سیستمهای گرمایشی، شبکه های توزیع گازوییل، بنزین و دیگر هیدروکربن ها و مایعات غیر خورنده (اسیدها)، شبکه های آبرسانی، سیستمهای بهداشتی و پنئوماتیک، سیستمهای گرمایشی، انتقال بخار و سرویسهای لوله کشی منازل به کار گرفته می شود.

شیر فلکه سوزنی سیم ایتالیا از اتصالات مهم در تاسیسات به شمار می آید که با چرخاندن سرفلکه آن به ساقه فرمان می دهد تا تا بالا و پایین کردن دیسک جریان قطع و وصل شود.

در سیستمهایی که فشار بالا دارند شیرفلکه می تواند نقش مهمی را ایفا کند، از این محصول برای عبور جریان سیال استفاده می کنند.

شیرفلکه سوزنی سیم ایتالیا
شیرفلکه سوزنی سیم ایتالیا

خرید شیر فلکه سیم ایتالیا

سیم ایتالیا شیرآلات خود را مطابق با استاندارد ایزو 9001 تولید می کند، پس با توجه به کیفیت بالایشان قیمتشان می تواند مقرون به صرفه باشد.

محصولات وارداتی امروزه تحت شرایط ارز قرار گرفته اند به همین دلیل باید گفت نرخ ارز، نرخ مواد اولیه، سایز و نوع شیرآلات در قیمت نهایی تاثیر گذار هستند. استعلام قیمت نهایی از طریق سایت رسمی www.avalve.ir  امکان پذیر می باشد

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.