شیرفلکه کیزایران قیمت

شیر فلکه کیز ایران قیمت

کارخانه تولیدی و صنعتی کیز ایران به عنوان اولین تولید کننده شیر فلکه های کشویی برنجی در ایران و همچنین برترین تولید کننده شیرآلات ساختمانی و تاسیساتی در عرصه صنعت تاسیسات در سال 1363 راه اندازی شد.

خرید شیر فلکه کیزایران

این شرکت برآمده از دل کارخانه ای است که به دست صنعتگران سخت کوش و متعهد برای ساخت انواع شیرفلکه بنا نهاده شده بود و پس از طی دوره تحقیقاتی و سیر تکامل و با تغییر ساختار تولید و نظر به نیاز مبرم کشور اقدام به تولید شیرفلکه با نام تجاری کیزایران نموده است

شیر فلکه کیزایران برای قطع و وصل جریان سیالات به کار می رود و در صنایع آب و فاضلاب، شبکه های آبرسانی شهری و صنعتی، تأسیسات برودتی و تهویه مطبوع کاربردهای فراوانی دارند.

شیر فلکه کشویی کیزایران یکی از پر کاربردترین انواع شیر فلکه های این شرکت می باشد که برای عبور و گذر سیالاتی همانند آب، روغن، هوای فشرده و انواع گازهای خنثی مورد استفاده قرار می گیرد و بیشترین کاربرد آن در خطوطی است که به منظور بستن جریان سیال مورد استفاده قرار می گیرند.

از خواص شیر فلکه های کیز ایران می توان به کم بودن افت فشار در طول مسیر اشاره نمود و به همین دلیل در سر راه لوله های با طول زیاد از این شیر استفاده می گردد. از دیگر خواص شیر فلکه این است که وقتی بطور کامل باز می شود مجرا بند (دیسک) از مسیر عبور جریان حذف می شود که این خاصیت باعث از بین رفتن هرگونه مقاومتی در شیر می گردد.

خرید شیر گازی کیزایران

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *