شیرفلکه 3 اینچ فاراب

معرفی شیرفلکه 3 اینچ فاراب

از گسترده ترین شرکتهای داخلی که برای اولین بار در ایران موفق به تولید شیرآلات چدنی شدند فاراب می باشد، این مجموعه در سال 1365 تاسیس گردید.

در این کارخانه دیدگاه مشترک و همکاری تیمی از اهداف راهبردی در موفقیت فاراب محسوب می شود.

سیستم مدیریتی فاراب محصولات را بر مبنای استاندارد بین المللی ISO 9001 2008 تولید نموده که همین موضوع باعث کیفیت برتر و اعتماد بالا در خرید شیرآلات فاراب شده است.

فاراب طیف وسیعی از شیرآلات را به عرصه صنایع کشور تقدیم نموده است که از محبوبترین آنها شیرفلکه می باشد.

شیرفلکه کشویی فاراب (اورینگی) 3 اینچ PN10

برای قطع و وصل کردن جریان سیال از شیرفلکه استفاده می کنند، این محصول دارای فلکه می باشد که با حرکت چرخشی پاد ساعتگرد و ساعتگرد، عملیات باز و بستن شیر را برعهده دارد.

در محلهایی که نیاز باشد جریان سیال را یا به طور کامل باز نگهدارند و یا به طور کامل ببندند و در مسیر لوله های با طول زیاد به علت داشتن افت فشار پایین از شیرفلکه 3 اینچ فاراب استفاده می کنند.

این محصول در صنعت بیشترین استفاده را دارد که می توان آن را از نظر عملکرد به دو نوع شیرفلکه با محور ثابت و شیرفلکه با محور متحرک تقسیم نمود.

شیر فلکه محور ثابت: این مدل شیرفلکه به علت تماس با آب دچار خوردگی می شود اما چون محور فلکه خارج از بدن قرار ندارد آسیب کمتری می بیند.

همچنین بر خلاف محور متحرک، موقعیت محور با چرخاندن فلکه و جابجایی دیسک تغییر نمی کند.

شیرفلکه محور متحرک: بالا پایین کردن محور دیسک در این مدل شیر با چرخاندن فلکه اتفاق می افتد و با استفاده از موقعیتی که محور در آن قرار می گیرد می توان باز یا بسته بودن شیرفلکه را تشخیص داد.

جنس بدنه شیرفلکه 3 اینچ فاراب از چدن می باشد که اتصال آن به وسیله فلنج صورت می گیرد، همچنین زبانه شیر فلکه به صورت فلزی و لاستیکی می باشد که هر کدام برای کاراییهای مختلف مورد استفاده قرر می گیرند.

گاهی از این محصول برای قطع و وصل جریان سیال استفاده می کنند و گاهی برای استفاده در مسیر لوله کشی سیالاتی همچون روغن، مواد نفتی و دیگر مایعات.

شیرفلکه 3 اینچ فاراب را می توانید با تضمین کیفیت، کارانتی و خدمات پس از فروش از نمایندگیهای فاراب در سراسر ایران تهیه نمایید.

در سایت ما به نشانی www.avalve.ir سایر محصولات و تولیدات شرکت فاراب را می توانید مشاهده نمایید.

شیرفلکه 3 اینچ فاراب
شیرفلکه 3 اینچ فاراب
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.