شیرپسوار فیلتر دار 2/1 و 3/8 تک متال

ایا تا به حال شیر پیسوال را دیده اید و می دانید چه نوع کاربردی دارد ؟ شیر پیسوال یا همان اسم عام ان  شیر پیسوار از پر فروش ترین محصولات برنجی است که برای باز و بسته شدن شیر در یک زمان طولانی مورد استفاده قرار می گیرد . شیر پیسوار یکی از پرفروش ترین شیر هایی است که به انگلیسی Brass angel ball valve نامیده می شود . شیر پیسوار 2/1 و 8/3  شیرهای کوچکی است که در تاسیسات شیر آلات ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد , و وظیفه آن باز و بسته نگه داشتن انشعاب در زمان طولانی است . این نوع سایز شیر پیسوار در انواع مختلفی از جمله شیر پیسوار فیلتر دار و بدون فیلتر , شیر پیسوار فلزی , چدنی , برنجی , سربی و ….. ساخته شده است .  اکنون ما می خواهیم راجب به شیر فیلتر دار 2/1 و 8/3  , اگاهی کسب کنیم . شیرفیلتردار2/1 و 8/3  یا همان شیر پیسوال  برنجی نخستین شیر پیسوار استاندارد در ایران می باشد که دارای فیلتر داخلی است  . که در سایز ها و مدل های مختلف تولید می گردد.

شیر فیلتر دار 2/1 و 8/3 

این محصول در زیر ظرف شویی و لباس شویی کاربرد دارد , به همین جهت این شیرها به شیر پیسوار ظرف شویی یا لباس شویی نیز مشهور است . استفاده از نوع فیلتردار این شیرها به معنی این نیست که دیگر اب های اشامیدنی سالمی خواهید داشت , بلکه باید بدانید که باید از فیلتر اصلی در اشپزخانه خود استفاده کنید .

این شیر آلات برنجی 2/1 و 8/3 در دو نوع آب سرد و گرم تولید می شود و در کارتن های بسته بندی نیز دو شیر قرار می گیرد . این دو شیر هم برای زیر سینک ظرف شویی و هم پشت لباس شویی کاربرد دارند که کاربرد آن ها تفکیک کردن آب سرد وگرم است . یکی دیگر از کاربرد های شیرهای فیلتردار 2/1 و 8/3 کنترل و تنظیم فشار آب است و گاهی اوقات اگر احساس می کنید آب ساختمان و منازلتان پر فشار است , می توانید تا حدودی پیسوار را ببندید تا فشار آب را کم کند .  شیرهای فیلتردار 2/1 و 8/3 املاح رسوب گذاری را از داخل اب از بین می برد که این امر در روند کارکرد دستگاه نیز تاثیر دارد و عمر ان را طولانی می کند . سایز مورد نظر شما در شیر پیسوار به شیلنگ شما بستگی دارد .  شما می توانید این محصول پر فروش را در این سایز و از بازار خریداری کنید .

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *