شیرپیسواربرنجی ایران زمین خرید شیرپیسواربرنجی ایران زمین

شیرپیسوار ایران زمین:

یکی از محصولات بسیار مهم گروه صنعتی ایران زمین، شیرپیسوار است. که در ادامه با خواندن توضیحاتی در مورد آن به اهمیتش در سیستم لوله کشی ساختمان پی خواهید برد.

شیرپیسوار یک دهانه ورودی آب و یک دهانه خروج آب دارد.این دهانه ها به وسیله ی دسته ای که بر روی شیر نصب شده است باز و بسته می شوند و به وسیله ی همین دسته می توانیم جریان آب را قطع یا وصل کنیم.

شیرپیسوار وظیفه ی جداسازی آب واحدها در آپارتمان و همینطور هر بخش از یک واحد را به عهده دارد.

به عنوان مثال تصور کنید می خواهید ماشین لباسشویی نو بخرید، برای این کار نیاز دارید آب را قطع کنید و بعد لباسشویی جدید را نصب کنید. شاید نگران باشید تا زمان نصب، شما و همسایه ها آب ندارید. اما نه! اگر با شیرپیسوار، آب هر واحد و هر بخش از ساختمان را جدا کرده باشید، دیگر به این مشکل نمی خورید.

کاربرد دیگر شیرپیسوار، تنظیم فشار آب با چرخاندن دسته شیر و تنظیم روی فشار دلخواه است.

انواع شیرپیسوار ایران زمین:

اگر بخواهیم به انواع شیرهای پیسوار اشاره کنیم، باید بگوییم این شیر با توجه به عملکرد، جنس و اندازه انواع مختلفی دارد که در ادامه به توضیح تعدادی از این شیرها خواهیم پرداخت.

شیرپیسوار فیلتردار و بدون فیلتر:

از انواع شیرپیسوار ایران زمین می توان به نوع فیلتر دار و بدون فیلتر اشاره کرد.

این دو شیر از نظر کارایی مشابه هستند و تفاوت آن ها در این است که مدل فیلتر دار یک سری از آلودگی های درشت آب را می گیرد بدون  اینکه تصفیه کامل انجام دهد.

نوع فیلتردار خصوصا در شیرهای مخلوط اهرمی خانه، کارایی را بالا می برد. چرا که ورود آلودگی به این نوع شیر، باعث می شود کارتریج آنها به خوبی عمل نکند. و همین موارد باعث برتری نوع فیلتردار می شود.

جنس شیرپیسوار ایران زمین:

شیرهای پیسوار ایران زمین با جنس های چدن، سرب، برنج و پلیمر ساخته می شوند.

شیرپیسوار سربی:

اگر سلامتی برایتان مهم است باید بگوییم در انتخاب نوع سربی آن دقت کنید چرا که پس از مدتی سرب موجود در لوله آزاد شده و وارد آب آشامیدنی می شود. همچنین این نوع کیفیت پایین تری دارد.

شیرپیسوار پلیمری:

از مزایای پلیمر می توان به سبک بودن، خوردگی کمتر و سلامت آب به دلیل وارد نشدن ماده سازنده ی شیر به درون آب اشاره کرد.

شیر پیسوار چدنی:

از مزایای لولی چدنی، کارایی بالا، قیمت کمتر، کاهش لرزش و صدای لوله است. و عیب آن خوردگی است که البته با روکش مناسب این عیب برطرف می شود. شیرپیسوار ایران زمین این عیب را برطرف کرده است.

شیرپیسوار برنجی:     

این مدل شیر سخت و در برابر خوردگی مقاوم است. و حرارت بالا و پایین را تحمل می کند.

احتمال ترک خوردن و شکستن در نوع برنجی پایین تر است و در نتیجه نیاز به تعمیر تعویض و نگهداری را پایین می آورد.

شیرپیسوار در اندازه های مختلفی تولید می شود که براساس محل نصب و نوع کارایی، اندازه مناسب انتخاب می شود.

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

شیرپیسوار ایران زمین

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.