شیرپیسوار فردوس خرید شیرپیسوار فردوس

شیرپیسوار فردوس

در لوله کشی ساختمان از انواع مختلف شیرهای یک طرفه ، خلاشکن ، ترموستاتیک و پیسوار استفاده میشود ، که در این مقاله به شیر پیسوار اشاره میکنیم که  شیر توپی زاویه دار هم به آن گفته میشود ، با بکار بردن آن در شیرآلات میتوان از شدت فشار آب در شیرآلات و همچنین قطع کلی اب ساختمان جلوگیری کرد.

انواع شیر پیسوار

شیر پیسوار از لحاظ جنس و نوع فیلتر و سرد و گرم به چند نوع مختلف تقسیم میشود. که از نظر جنس به صورت چدن و برنج تولید میشود و از نظر فیلتر ، بدون فیلتر و با فیلتر ساخته میشود که  نوع قیلتردار بخاطر اینکه اجازه ورود ذرات معلق در آب را به داخل لوله کشی نمیدهد کارایی بیشتری دارد ، و از نظر سرد و گرم به صورت قرمز و آبی تولید میشود که رنگ آبی نشان آب سرد و رنگ قرمز نشان آب گرم میباشد.

محل قرارگیری شیرپیسوار

در قسمت پایین سینک ظرفشویی قرار میگیرد.

در انتهای خروجی لوله کشی اب سرد و گرم ماشین لباسشویی و ظرفشویی قرار داده میشود.

در قسمت پایین روشویی سرویس بهداشتی قرار میگیرد.

در قسمتی که توالت فرنگی نصب میشود بکار می رود.

خرید شیرپیسوار فردوس

نحوه عملکرد شیرپیسوار

در شیرالات یکی از مهمترین قطعات مورد استفاده شیر پیسوار میباشد چرا که با نصب آن به جریان آب ساختمان ،  قطع و وصل همه شیرآلات نظیر شیر ظرفشویی و روشویی  به صورت جداگانه انجام میشود و حتی موقع نصب لباسشویی و ظرفشویی دیگر نیاز نمی باشد که آب تمام ساختمان را قطع کنید ،  این شیر در انتهای خروجی لوله آب قرار میگیرد وآب را تحت کنترل خود در می اورد ، برای جلوگیری از خرابی سیستم لوله کشی و خسارات وارده به شیر آلات باید از شیر پیسواری استفاده کرد که بتواند در برابر گرما و فشار آب دوام بالایی داشته باشد . پس بهترین نوع شیر پیسوار موجود در بازار شیر پیسوار فردوس میباشد که از بهترین مواد و با کیفیت بالا ساخته میشود و ماندگاری بالایی دارد .

شیرپیسوار فردوس که جنسش از فلز برنج میباشد و به صورت ریخته گری و به صورت فیلتر دار و بدون فیلتر تهیه میشود و به شکل ربع گرد باز و بسته میشود مزایای زیادی دارد.

مزایای شیرپیسوار فردوس

. آب بندی مطمین و جلوگیری از هدر رفتن آب.

. شیر پسوار دارای فیلتر مکانیکی از ورود ذرات معلق در آب به کارتریج  جلوگیری میکند.

. نسبت به نوع واراداتی برتری هایی دارد از جمله اینکه از مواد غیر استاندارد مانند سرب که بو و مزه آب را تغییر میدهد استفاده نمیشود.

. بخاطر جنسش که از فلز برنج است و به صورت ریخته گری تولید میشود شکننده نیست.

. مقاومت در برابر دمای بالا و فشارآب.

یکی از بهترین و معتبرترین برند موجود در کشور و بازار که دارای نشان استاندارد هست شیرپیسوار فردوس میباشد که با توجه به کیفیت و دوام بالا از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و به همین دلیل برای اینکه مشتری عزیز با خیال راحت خرید کند با گارانتی ارایه میشود .

 

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *