شیرگازی استارکو

درطول چند سال گذشته , وقتی که وارد خانه شدم و با پخش شدن بوی گاز توی خانه مواجه شدم ؛ مشکلی که با توجه به استاندارد  نبودن شیرگاز هیچ وقت به آن توجه نکرده بودم و ممکن بود جان افراد داخل خانه را به خطر بیاندازد , متوجه شدم که استاندارد نبودن شیرآلات گازی منازل از مهم ترین مواردی است که باید به طور جدی به آن توجه کنم . موضوعی که کمتر کسانی به آن توجه دارند  و تا با آن به مشکل بر نخورند آن را جدی نمی گیرند .از قدیم گفتن پیشگیری بهتر از درمان است .

استارکو یکی از تولید کنندگان ایران در زمینه تولید انواع شیرآلات برنجی صنعتی و ساختمانی می باشد که یکی از خوش نام ترین  برندهای موجود در ایران معرفی شده است . شرکت شیر گازی استارکو از بدو تاسیس در سال 1360 به به چالش کشیدن مشکلات انسانی گام قابل ملاحظه ای در صنعت و فن آوری مدرن و تولید شیر آلات گازی برنجی  برداشته است .بهترین و مهم ترین شیرگازی را برند استارکو تولید می کند که دارای استاندارد ملی است و یکی از باکیفیت ترین شیرگازی برنجی استارکو می باشد که در سایزهای 2/1 استارکو , 4/3 , 4/11 و 2/11 تولید می شود . شیرگازی استارکو دارای شیر قفلی در سایز 1اینچ و شیرقفلی گازی 2می باشد .

قیمت شیرگازی استارکو

مزیت شیر گازی استارکو نسبت به سایر برندها با قیمت گزاف  , شیرقفلی استار است که به شیری گفته می شود که در ساختمان ها جلو درب ورودی ساختمان قرار  می دهند و در صورت پرداخت نکردن پول گاز می توان آن را قفل کرد . علت کیفیت برتر شیرگازی استارکو نسبت به سایر شیرهای گازی , برنجی بودن ساچمه داخلی آن از نوع 2/1 می باشد . معمولا شیر گازی است که بیشتر در جنوب کشور مورد استفاده قرار می گیرد زیرا از لحاظ فشار کاری , شیر گازی استارکو از انواع شیرهای بسیار قوی می باشد .

پخش شیرگازی استارکو

محصولات استارکو انواع مختلفی دارد ازجمله شیر پیسوار برنجی استارکو و شیر لباس شویی , شیر آبگرمکنی , شیرگازی آبی و شیر غیرگازی است .شرکت شیرگازی استارکو همواره در تلاش است تا به تولید وابسته به نیاز مشتریان با کیفیت برتر و کمترین هزینه همراه با فن آوری نوین و حفظ سرمایه های انسانی بپردازد. ماکمترین هزینه را با بهترین کیفیت و برند معتبر به شما پیشنهاد می کنیم .تمام شیرهای گازی استارکو قبل از بسته بندی و حمل مورد آزمایشات دقیق قرار می گیرند , پس با خیال آسوده انتخاب کنید .

 

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *