شیر آب رهانه خرید شیر آب رهانه

شیر آب رهانه

شیرهای اولیه ای که در سال های دور مخترع شده بودند اکنون به عنوان دریچه یا آب بند از آن ها استفاده می کنند  ، با کمک دریچه در گذشته مسیر آب را بسته ، باز ، یا نیمه باز می گذاشتند . اما اکنون با پیشرفت علم و با داشتن کارخانه های صنعتی مجهز ، شیر آب هایی تولید شده اند که زیبا هستند ، کارایی بالایی دارند  و به راحتی می توان از آن ها استفاده کرد .

یکی از شرکت های صنعتی که سال های زیادی است محصولات برنجی  را با طراحی مهندسین متخصص و فنی  تولید می کند ، شیر آلات بهداشتی بسیاری روانه بازار کرده لست که می توان به یکی از آن ها یعنی شیر آب رهانه اشاره نمود .

یکی از تولیدات پر فروش شرکت رهانه ، شیر آب رهانه می باشد که سالیان زیادی است توسط شرکت رهانه با کیفیت بالا تولید می شود .

شیر آب رهانه که برای باز و بست و کنترل جریا آب مایعات و یا گازها در لوله کشی به کار برده می شود از آلیاژ برنج تولید شده است .

شیر آب رهانه در ابعاد 15*9*2 با وزن 0.3 از آلیاژ برنج ساخته شده است ، این شیر دارای یک دسته می باشد که به صورت ربع گرد باز و بسته می شود ، جنس این دسته از زاماک تهیه شده است ، این شیر به صورت مات رنگ شده و دارای یک عدد خروجی بوده که قابلیت قفل شدن را نیز دارد ، این شیر به دو صورت دستی و عملگرکار برد دارد که ضد زنگ نیز می باشد .

شیر آب رهانه

انواع شیر آب رهانه

. شیر آلات خانگی و حمام

. شیر آلات صنعتی

شیر آب رهانه در مدل های مختلفی تولید می شود که به نام های زیر می باشند :

. شیر های توپی

. شیر های پروانه ای

. شیر های دروازه ای

. شیر مخروطی

. شیر یک طرفه ، شیر سوزنی

شیر آب رهانه از قطعااتی تشکیل شده است که به آن ها اشاره می نماییم .

. شیر آب رهانه دارای بدنه برنجی بوده ، این شیر از دیسک ، نشیمن گاه تشکیل شده است ، نشیمن گاه ، محل نشستن دیسک می باشد و کار آب بندی را انجام می دهد . شیر آب رهانه دارای دسته و فلکه بوده که به دیسک نصب می شود و کار باز و بسته شدن شیر آب رهانه را انجام می دهد . این دسته با دو رنگ قرمز و آبی پوشش داده می شود .

اگر از شیر آب رهانه بخواهیم برای آب سرد استفاده کنیم باید رنگ آبی را انتخاب نماییم و اگر بخواهیم برای آب گرم استفاده کنیم باید از رنگ قرمز را انتخاب نماییم .

شیر آب رهانه به وسیله دست یا عملگرا خودکار ، باز و بسته می شود .

شیر اب رهانه در صنعت و در لوله کشی ساختمان ها کاربرد زیادی دارد . که با توجه به شکل و کاربرد آن ها در مدل های مختلفی تولید می شوند .

شیر آب رهانه نشان استاندارد ملی را دارا می باشد ، این نشان بیانگر این موضوع می باشد که شیر آب رهانه از کیفیت و ماندگاری بالا برخورد دار است ، ساخت این شیر پیچیدگی خاصی ندارد و کار با آن اسان است ، و نکنه مهم این که شیر آب رهانه با توجه به کیفیت بالای آن دارای قیمت مناسب می باشد ، که خریداران محترم می توانند این شیر را از نمایندگی های رهانه با خیال راحت تهیه نمایند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.