شیر آلات اهرمی سپاهان قیمت شیر آلات اهرمی سپاهان

شیر آلات اهرمی سپاهان

شیر آلات اهرمی سپاهان لا کیفیت بالا تولید می شوند ، این شیر آلات توسط شرکت سپاهان با به کار گیری نیروهای کار متخصص و آگاه به اطلاعات فنی روز دنیا توانسته اند شیر آلات اهرمی را تولید نمایند و خود را به عنوان یک برند معتبر مطرح نمایند ، برای تشخیص یک برند معتبر نیاز به تحقیقات فراوان میباشد ولی تولیدی سپاهان توانسته است سالیا سال شیر آلات بهداشتی و تاسیساتس ساختمان را تهیه نماید ، این شرکت با به کار گیری مواد اولیه مناسب ،  کیفیت بالایی به محصولات خود داده اند .

شیر آلات اهرمی سپاهان از یک اهرم تشکیل شده اند که این اهرم روی بدنه شیر قرار می گیرد و به وسیله آن جریان آب در شیر اتفاق می افتد ، البته که با باز و بسته کردن این اهرم به صورت بالا و پایین کردن آب قطع و وصل می شود ، این اهرم کار آب بندی را نیز انجام می دهد و از مصرف بی رویه ی آب جلوگیری می نماید .

شیر آلات اهرمی سپاهان به صورت ست نیز تولید می شوند ، که هم از نظر قیمت به صرفه می باشد و هم نمای چشم گیری به ساختمان می دهد ، این ست شامل : شیر ظرفشویی ، شیر روشویی ، شیر توالت و شیر حمام می شود ، تمام این ست به صورت دسته اهرمی تولید شده اند .

شیر آلات اهرمی سپاهان وظیفه انتقال سیال مانند دیگر شیر آلات بر عهده دارد ، با این تفاوت که شیر آلات اهرمی سپاهان از آلیاژ برنج ساخته شده اند و بسیار محکم و مقاوم می باشند و چون اهرمی هستند از یک کارتریج به جای واشر استفاده می کنند که نشتی نمی دهد و خروج آب را کنترل می نماید .

این شیر آلات در هوای مرطوب و تماس با آب زنگ زدگی ندارند ، رسوب نمی گیرند ، با دوام است و سالیان سال کارایی می دهد ، تغییر ظاهر نمی دهد و به راحتی براق می شود .

شیر آلات اهرمی سپاهان

شیر آلات  اهرمی سپاهان بر اساس استاندارد هایی که تعیین کرده اند و با هدف بالا نگه داشتن سطح کیفیت  ساخته می شوند ، تا بتوانند خریداران خود را راضی نگه دارند .

شیرآلات اهرمی سپاهان با متریال های ویژه ای که متخصصان این شرکت در نظز می گیرند تولید می شوند ، جنس این شیر آلات از آلیاژ برنج بوده که با رنگ استیل و با ضخامت بالا پوشش دهی می شوند ، از رنگ استاتیک برای پوشش دهی استفاده می کنند تا دیرتر لکه بزنند و به راحتی تمیز شوند .

شیر آلات سپاهان با رنگ های متعدد و طرح های مختلف وجود دارند که از این رنگ ها می شود به رنگ کروم و سفید و استیل تولید می شوند .

می توانید برای خرید شیر آلات سپاهان به نمایندگی های این شرکت مراجعه کنید تا بتوانید با کارشناسان مربوطه هم مشورت نمایید ، این شرکت تولیدات خود را به صورت گارانتی و با برگ ضمانت نامه به خریداران خود ارائه می دهد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.