شیر آلات اهرمی سیتکو

شیرالات اهرمی سیتکو

شیرالات در انواع و اقسام مختلف تولید و راهی بازار می شوند.نقش شیرالات در زندگی امروزی به قدری است که در تمامی مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند.این قط و وصل کننده ها که لفظ شیرالات را به وجود می اورند امروزه بازار داغی را به خود اختصاص داده اند.

شیرالات به طور کلی به دو دسته شیرالات بهداشتی و صنعتی تقسیم می شوند.شیرالات بهداشتی ان دسته از شیرالاتی هستند که در فرایند تولیدشان از الیاژ برنج استفاده می شود و همین الیاژ باعث می شود که از این شیرالات در مکان های مسکونی استفاده کنند زیرا الیاژ برنج سبب مقاوم بودن شیرالات در برار زنگ می شود در نیتجه موجب الودگی اب نمی شود.

قیمت شیرآلات اهرمی سیتکو

شیرالات در انواع و اقسام مختلفی نظیر:شیرالات ساده، شیرالات اهرمی،شیرالات پدالی،و…تولید و عرضه بازار می شوند که در ادامه بیشتر  با انها اشنا می شویم.

شیرالات ساده

منظور از شیرالات ساده،شیرهایی هستند که تنها عمل قط و وصل کردن جریان لوله هارا برعهده دارند.

شیرالات اهرمی

شیرالات اهرمی نسبت به شیرالات ساده پیشرفته تر و کاربردی تر می باشند..این شیرالات به دو صورت ایستاده و دیواری تولید می شوند.شیرالات ایستاده گزینه مناسبی برای استفاده در سینک های ظرفشوری می باشند.و شیرالات دیواری بیشتر در حمام ها مورد استفاده قرار می گیرند.شیرالات اهرمی در برند های مختلفی راهی بازار می شوند.یکی از این برند های معروف، شیرالات اهرمی سیتکو می باشد که در ادامه به شرح ان می پردازیم.

خرید شیرآلات اهرمی سیتکو

شیرالات پدالی

می توان گفت بیشترین فروش شیرالات را، شیرالات پدالی به خود اختصاص داده اند.شیرالات پدالی گزینه بسیار مناسبی برای امکان عمومی می باشند.شیرالات پدالی نیازی به انرژی اکترونیکی ندارند و به همین دیلی نسبت به شیرالات الکترونیکی برتری دارند.همچنین شیرالات پدالی توانایی مخلوط کردن اب گرم و سرد را دارار می باشند.

شیرالات اهرمی سیتکو

شیرالات اهرمی سیتکو یکی از تولیدات شرکت سیتکو می باشند که در انواع مختلفی نظیر: شیر سینک ظرفشویی، شیر دوش حمام، شیر توالت، و…راهی بازار می شوند.شیرالات اهرمی سیتکو در بهترین کیفیت ها عرضه شده و توانسته نشانه استاندارد ملی را کسب نماید.شیرالات اهرمی سیتکو مجهز به چراغ های LEDمی باشند که در هنگام بالا رفتن دمای اب رنگ این چراغ ها تعقیر می کنند.

لیست قیمت شیرآلات اهرمی سیتکو

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *