شیر آلات ریابی خرید شیرآلات ریابی

فعالیت شیرآلات بهداشتی و ساختمانی صنایع تولیدی ریابی به سال 1385 بر می گردد که در حوزه صنعت ریخته گری فلزات رنگین آغاز به کار کرد.

قیمت شیرآلات ریابی

و اکنون این مجموعه در زمینه های مختلف از جمله تولید انواع قطعات برنجی، میلگرد، لوله و قطعات برنجی فعالیت دارد. با توجه به موفقیت های این مجموعه تولید در ساخت و ارائه محصولات خود به بازار و برآورده کردن نیاز مصرف کنندگان اقدام به راه اندازی واحد تولید شیرآلات بهداشتی نموده است. ایجاد روشهای نوین علمی در بخش های مختلف تولید و با بهره گیری از دانش فنی و استفاده از نیروهای متخصص و مجرب و با در اختیار داشتن تکنولوژی روز اقدام به تولید محصولات خود در بخش شیرآلات بهداشتی مطابق با استاندارد های ملی ایران به شماره های 6679-1546 نموده است به گونه ای که قابل رقابت با مطرح ترین برند های اروپایی می باشد.

خرید شیرآلات ریابی

شیرآلات بهداشتی و ساختمانی ریابی بر این باور است که با همت و پشتکار مدیران و کارکنان متعهد خود همگام با تکنولوژی روز و با تکیه بر تحقیقات و فن آوری های جدید می تواند جهت پاسخگویی به نیازهای جاری و آتی مشتریان خود فرصت های جدیدی را خلق نماید. اساس نگرش مدیریتی این سازمان بر مدار رضایت مشتری استوار بوده است به همین لحاظ همیشه در تلاش بوده تا از طریق پیاده سازی آخرین استانداردهای بین المللی در زمینه بهداشت، مدیریت کیفیت و مسائل زیست محیطی به روز نگه داشتن تجهیزات کنترل کیفیت و آموزش های مداوم نیروی انسانی خود سطح کیفی محصولات خود را در بالاترین حد مطلوب نگه دارد. شایان ذکر است واحد طراحی این سازمان به گونه ای عمل نموده است که محصولات علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب و انرژی و راحتی و آرامش را در سطح عالی برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

لیست قیمت شیرآلات ریابی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *