شیر آلات پلیمری عماد قیمت شیر آلات پلیمری عماد

شیر آلات پلیمری عماد

شرکت تولید عماد توانسته است با مواد درجه یک برای اولین بار در ایران تولید کننده شیر آلات بهداشتی ساختمانی ABS  را طراحی و اجرا کند یا می توان گفت برای اولین بار در ایران با استفاده از مواد پلیمری شیر آلات به رنگ سفید تهیه نماید ، که بسیار مستحکم بوده و کارایی زیادی دارند .

شیر آلات پلیمری عماد عبارتند از :

شیر پیسوار ، شلنگ توالت ، شیر حمام ، شیر عماد سری کلاسیک ، شیر روشویی ، ست شیر آلات  ، شیر آب ، شیر آشپزخانه ، شیر حیاطی ، شیر سرویس بهداشتی ، شیر دیواری .

شیر آلات پلیمری عماد با توجه به این که از مواد درجه یک تولید می شود اصلا تغییر رنگ نمی دهد گواه این موضوع رنگ آن می باشد که به صورت کاملا سقید تهیه شده است ، شرکت های دیگر برای تهیه شیر آلات پلاستیکی از مواد آسیابی و کهنه ، درجه دو استفاده می کنند که این شیر آلات سریع تغییر رنگ می دهند و برای این که این تغییر رنگ برای خریداران قابل دیدن نباشد از مواد زرین استفاده می کنند که با این مواد روی شیر آلات را کامل پوشش دهی را به عمل می آورند .

شیر آلات پلیمری عماد با توجه به نوع جنسشان که پلاستیکی است در همه مناطق مورد استفاده قرار می گیرند به خصوص در مناطق که آب و هوای مرطوب دارند ، این شیر آلات در این مکان ها اصلا زنگ نمی زند و رسوب گذاری ندارد .

شیر آلات پلیمری عماد معمولا به صورت اهرمی تولید می شوند ، این اهرم مزایی بسیاری دارد از جمله این که باعث صرفه جووی در آب می شوند ، اهرمی که روی شیر آلات قرار می گیرد با بالا و پایین کردن آن می توان آب خروجی از لوله را تنظیم و کم و زیاد کرد ، و همینطور با چرخش اهرم به سمت چپ و راست،  گرما و سرمای آب خروجی از لوله را تنظیم نمود .

شیرآلات پلیمری عماد

مزایای شیر آلات پلیمری عماد

این شیرآلات هرگز زنگ نمی زنند ، فشار بالا را تحمل می نمایند ، رسوب نمی کنند ، به راحتی تمیز می شوند ، زمان زیادی بدون این که نیاز به تعمیر داشته باشند کارایی می دهند ، اگر خراب شوند به راحتی و با هزینه کم قطعه آن ها تعویض می شود ، کمترین استهلاک اتصالات را دارند ، و از همه مهم تر نمای زیبا و چشم گیری دارند .

شیر آلات پلیمری عماد به مانند شیر آلاتی که از آلیاژ برنج ساخته می شوند مستحکم و کارایی بالایی دارند ، ولی چون جنس آن ها از مواد پلیمری است و به صورت پلاستیکی ساخته می شوند  هزینه کمتری را برای خرید باید پرداخت نمایید .

شیر آلات پلیمری عماد را می توان به صورت ست هم تهیه کرد که عبارتند از شیر روشویی ، شیر توالت ، شیر ظرفشویی ، ست واشر ، روبند ، لنگی   و دو پایه دیواری .

این شیرآلات با گارانتی در اختیار خریداران قرار می گیرد .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.