شیر الات ساختمانی کلاسیک تک متال پوسته فلزی

تا به حال با انواع شیر الات اشنا شده اید ؟ همان طور که می دانید سرویس های شیر الات ساختمانی در منازل مسکونی و تجاری و … از اهمیت ویژه ای برخوردار است . نوعی از شیرالات وجود دارد که به ان ها شیر الات کلاسیک می گویند , این شیر الات از قدیم الایام موجود بوده است و مورد استفاده قرار می گرفته است . شیر الات تک متال یکی از بروز ترین و جدیدترین برند هایی است که در بازار عرضه شده است .

شیرآلات تک متال پوسته فلزی

شیر الات کلاسیک تک متال دارای دو شیر می باشد که برای باز و بسته شدن اب دارای دو مجرای جدا است و کاربرد ان به این صورت است که برای کنترل اب سرد باید پوسته سمت راست را باز و بسته کرد و برای اب گرم پوسته سمت چپ را باز و یا بسته کرد . شیر الات کلاسیک تک متال در انواع گوناگونی ساخته و تولید شده است که بنا به کاربردی که دارد , درمکان های مختلفی مورد استفاده واقع می شود . تولید شیر الات کلاسیک تک متال به صورت ریخته گری ماسه ای , ریخته گری رژه ای , ریخته گری کوره هوایی , ریخته گری برقی , ریخته گری اکستروژن و ریخته گری القایی صورت می گیرد .  شیر الات کلاسیک تک متال در دو نوع شیرالات کلاسیک پوسته ABS و شیر الات کلاسیک پوسته فلزی تولید می شوند که به این نوع سبک تولید این شیر الات تک متال , تولیدات داخلی می گویند . حال به نوع این شیر الات می پردازیم :

شیر الات کلاسیک تک متال با پوسته فلزی به این صورت است که همان طور که از نام ان پیدا است , دارای پوسته ای است که تنها به فلز شبیه است و از جنس پلاستیک ساخته می شود که باید توجه داشت که در صورت تند باز و بسته کردن شیر ممکن است این لایه نازک ترک بدارد که بهتر است بگوییم استفاده از این نوع شیر های حساس تنها به درد مصارف خانگی و خانم های با سیلقه می خورد . و اما می رسیم به شیر الات کلاسیک تک متال پوسته فلزی , این نوع شیر از با توجه به نامی که دارد از پوسته ای پوشش داده شده که به این پوسته از جنس فلز می باشد و مقاوم تر از شیری است که دارای پوسته ABS می باشد . این نوع محصول تک متال به دلیل اینکه از پوسته فلزی ساخته می شود بیشتر مورد فروش و استفاده قرار می گیرد .

این نوع شیر الات تک متال در صنعت کاربرد بسیار زیادی دارد که در بهترین قیمت ها به فروش می رسد .

خرید شیرآلات تک متال پوسته فلزی

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *