شیر حیاطی برنجی استارکو

شیر حیاطی برنجی استارکو

یکی از بهترین تولیدکنندگان شیر برنجی در کشور استارکو می باشد، این شرکت با تلاش های مستمر و بی وقفه کارکنان خود به جایگاهی رسیده است که می تواند با برندهای خارجی در رقابت باشد.

کیفیت از شاخص های برتر تولیدات استارکو می باشد پس می توانید به محصولات ایین شرکت اعتماد کنید و با اطمینان کامل نیاز خود را خرید داری نمایید.

از تولیدات برتر شرکت استارکو شیر حیاطی برنجی می باشد که با بهترین متریال تولید شده است.

شیر حیاطی برنجی استارکو چیست؟

ممکن است تصور شما این باشد که از هر نوع شیری می توانید برای نصب در حیاط و باغ و باغچه استفاده کنید، اما این کار کاملا اشتباه است! شما باید از شیری استفاده نمایید که با شرایط جوی سازگاری داشته باشد و این اطمینان را به شما بدهد که می تواند در هر محیطی و با هر دمایی قابل استفاده باشد و دچار فرسودگی نشود.

اندازه های تولیدی شیر حیاطی برنجی استارکو 2/1 اینچ. 2/1 اینچ، 4/3 اینچ، 1 اینچ می باشد که دسته ی آن به صورت دنباله بلند، دنباله کوتاه، دسته گازی، طرح اس تهیه می شود و در باغ ها، حیاط خانه ها، باغچه، حمام، لباسشویی، خانه های ویلایی، آتشنشانی، پارکینگ ها، فضای سبز، پارک ها کاربرد دارد، همچنین مورد استفاده  در مجتمع های ساختمانی و اداری بوده که برای جلوگیری از شستشوی اتومبیل و فرش می توانید بر روی دسته شیرقفل تعبیه کنید.

شیر حیاطی به دلیل کیفیت بالا در تولید و استفاده از آلیاژ برنج، مقاوم در برابر اکسایش و مستحکم در برابر پوسیدگی است ، تحمل دمای بالا را دارد و مناسب آب و هوای مختلف می باشد، با دوام برابر ضربه و صدمه مستحکم است و همچنین شیلنگ خور مناسبی دارد.

شیر حیاطی استارکو از متریال برنج بوده و با آبکاری کروم پوشش داده می شود.

شیر حیاطی برنجی استارکو
شیر حیاطی برنجی استارکو

مدل دسته پروانه ای 180 درجه فقط در یک سایز 1 اینچ با برنج و پوشش کروم تولید می شود که برای انتقال نفت و یا گازوئیل از مخزن به کار برده می شود.

اما مدل دسته گازی، به صورت ربع گرد باز و بسته می شود که  دسته اش با پلاستیک مرغوب پوشش داده شده و به رنگ آبی می باشد.

نمایندگی های فروش شیرآلات استارکو:

استارکو در سرتاسر ایران نمایندگی دارد که شماگرامیان می توانید با مراجعه به آنها محصول موردنظر خود را با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.