شیر حیاطی رهانه خرید شیر حیاطی رهانه

شیر حیاطی رهانه

یکی از تولیدات قدیمی شرکت صنعتنی رهانه شیر حیاطی رهانه می باشد ، شرکت رهانه با طراحی این شیر توانسته است خود را به عنوان برند برتر در مقایسه با دیگر رقبا معرفی نماید .

شیر حیاطی رهانه در سه سایز مختلف تولید می شود ، این شیر با کیفیت بالا توسط مهندسین فنی شرکت رهانه طراحی می شود . شیر حیاطی رهانه دارای ضمانت شرکتی و ضمانت آب کاری می باشد .

شیر حیاطی رهانه از شیلنگ خور مناسب بر خورد دار است ، این شیر در باغ ها ، حیاط خانه ها ، باغچه ، حمام ، لباسشویی ، خانه های ویلایی ، آتشنشانی ، پارکینگ ها، فضای سبز، پارک ها نصب می گردد .

شاید فکر کنید از هر نوع شیری می توانید برای نصب در حیاط و باغ و باغچه استفاده کنید ، اما این فکر اشتباه است ، شما باید از شیری استفاده نمایید که با شرایط جوی سازگاری داشته باشد ، شیر حیاطی رهانه این اطمینان را به شما می دهد که می تواند در هر محیطی و با هر دمایی قابل استفاده باشد و دچار فرسودگی نشود .

شیر حیاطی رهانه به علت دارا بودن آبکاری مناسب در همه شرایط جوی مقاوم است . پس باید گفت شیر آلاتی که در فضای باز استفاده می شوند با شیر آلاتی که در فضای بسته مورد استفاده قرار می گیرند ، متفاوت هستند .

شیر حیاطی رهانه

مزایای شیر حیاطی رهانه

در برابر اکسایش مقاوم می باشد ، در برابر پوسیدگی استحکام بالایی دارد ، دمای بالا را می تواند تحمل نماید و در برابر ضربه و صدمه مقاومت بالایی از خود نشان می دهد .

دسته انواع شیر حیاطی رهانه

دنباله بلند ، دنباله کوتاه ، دسته گازی ، طرح اس

شیر حیاطی رهانه دارای دسته گازی ، به صورت ربع گرد باز و بسته می شود ، روکش استفاده شده در دسته شیر حیاطی رهانه از پلاستیک مرغوب و به رنگ آبی می باشد .

شیر حیاطی رهانه در سایزهای 2/1 اینچ ، 4/3 اینچ ، 1 اینچ ، ساخته می شود .

جنس شیر حیاطی رهانه از آلیاژ برنج بوده و با آبکاری کروم پوشش داده می شود .

شیر حیاطی رهانه دسته پروانه 180 درجه فقط در یک سایز تولید می شود ، سایز تولیدی این شیر 1 اینچ می باشد ، این مدل شیر حیاطی رهانه  برای انتقال نفت و یا گازوئیل از مخزن به کار برده می شود .

جنس شیر حیاطی دسته پروانه رهانه از جنس برنج با آب کاری کروم می باشد .

شیر حیاطی رهانه برای استفاده در مجتمع های ساختمانی و اداری به کار برده می شود و برای این که از شستشوی اتومبیل و فرش و غیره جلوگیری نمایید ، می توانید بر روی دسته شیر یک طرفه رهانه از قفل استفاده کنید تا ساکنین و یا کار مندان برای  شستشو وسایل خود از آب مجتمع  استفاده نکنند .

شیر حیاطی رهانه با بهترین مواد و با کیفیت ساخت بالایی به بازار عرضه می شود هم چنین شیر حیاطی رهانه دارای استاندارد ملی می باشد که همین موضوع نشان از کیفیت فوق العاده این شیر می دهد.

قیمت این محصول بسته به مواد اولیه و قیمت کارخانه در تغییر می باشد ، که می توانید با پرس و جو از نمایندگی های رهانه ، قیمت روز شیر حیاطی رهانه را مطلع شوید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.