شیر خودکارفنری سیتکو

شیر خودکارفنری سیتکو

شیر خودکارفنری چیست؟

این شیر در یک جهت اجازه ورود سیال به دورن لوله را می دهد و مانع بازگشت دوباره سیال به داخل لوله می گردد،  عملکرد شیر فقط به وسیله فشار سیال می باشد و هیچ کنترل کننده ای بیرون از بدنه آن را هدایت نمی کند.

به این صورت که در پشت دریچه فنری قرار گرفته شده، شیر خودکار با فشار سیال آن را کنار زده و جریان آب را به وجود می آورد.

شیر خودکارفنری درشبکه های آب رسانی شهری، درتاسیسات حرارتی ساختمان و فاضلاب و آب آشامیدنی، در هوای فشرده، پمپها، درمصارف صنعتی و درمکانهایی که حرکت سیال از یک جهت بوده واز جهت دیگرغیرمجاز می باشد.

محاسن شیر خودکارفنری

  • در برابر خوردگی و فرسودگی و رسوب پذیری مقاوم می باشد.
  • آب بندی را به طور کامل تحت هرا شرایط محیطی و کاری، عمودی، افقی، تحت زاویه انجام می دهد.
  • با حداقل فشار، سوپاپ به راحتی باز می شود.
  • باز و بسته شدن دریچه به صورت کاملا بی صدا می باشد.
  • دما تا 60 درجه سانتی گراد را متحمل می شود.

باتوجه به کارایی و مزیتهای شیر خودکارفنری باید در انتخاب برند دقت لازمه را به عمل آورد، امروزه تولیدکنندگان شیرآلات صنعتی و بهداشتی زیاد شده اند اما همیشه باید سعی نمود اول کیفیت برتر در نظر گزفته شود و بعد قیمت مناسب.

شیر خودکارفنری سیتکو
شیر خودکارفنری سیتکو

مجموعه سیتکو هر دو مورد رو باهم تداعی کرده است چراکه تولیدات این مجموعه هم از نظرکیفیت در سطح بالایی هستند و هم ازنظر قیمت بسیار مقرون به صرفه.

سیتکو توسط مدیرانی موفق و پرسنلی باتجربه ومتخصص اداره می شود به همین روتوانسته رضایت حداکثری مشتریهای خود راجذب نماید و درمسیر فروش به بالاترین نقطه خود برسد.

در مجموعه سیتکو ماشین آلات به صورت دائم ارتقا می یابند و ازهیچ ماشین آلاتی با ورژن پایین در تولیدات استفاده نمی شود به همین رو از نظر ساخت و طراحی و کیفیت مشابه به نمونه های خارجی هستند.

در تولید شیرخودکار فنری سیتکو از متریال برنج استفاده شده است که خود ویژگیهای بی شماری ازجمله مقاومت دربرابر ضربه وچکش خوری دارد و می تواند دماهای مختلف را تحمل کند و از دیگر برتریهای ابن شیرنسبت به سایر شیرها این است که در حالت نیمه باز بودن هیچ گونه آسیبی نمی بیند.

همچنین فنر تعبیه شده در شیرخودکار ازفولاد ضد زنگ و قطعات فلزی دیگرش از جنس NBR  می باشد.

سپاس از همراهی شما عزیزان.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.