شیر خودکار دریچه ای 3/4 قیمت شیر خودکار دریچه ای 3/4 رفیع

شیر خودکار دریچه ای 3/4 رفیع

شرکت رفیع تولید کننده انوع شیر آلات در اندازه و سایز های مختلفی می باشد ، این شرکت با به کار گیری کارکنان زبده و متخصصین فنی و با داشتن ماشین آلات مجهز شیر آلات با کیفیت و مقاوم با مواد اولیه مرغوب طراحی و تولید نموده است .

شیر خودکار دریچه ای 3/4 رفیع از پر کاربرد ترین و پر تیراژه ترین محصولات شرکت رفیع می باشد .

کارایی شیر خودکار دریچه ای 3/4 :

این مدل شیر وظیفه کنترل سیال را بر عهده دارد ، در شیر خودکار دریچه ای 3/4 رفیع سیال از یک سمت عبور می کند و از سمت دیگر اجازه بازگشت ندارد به همین علت این شیر به شیر یک طرفه نیز معروف می باشد .

شیر خودکار دریچه ای 3/4 دارای یک دریچه یا زبانه می باشد و زمانی که حرکت سیال شروع شده با فشار وارده از طرف سیال دریچه باز می شود و سیال عبور می کند ولی از بازگشت سیال ممانعت بع عمل می آورد .

برای اینکه پمپ دچار آسیب نشود از شیر خودکار دریچه ای 3/4 استفاده می کنند ،  این شیر بین کنتور و پمپ نصب می گردد و زمانی ک جریان  سیال در درون لوله شروع می شود دریچه باز شده و سیال از شیر خودکار دریچه ای 3/4 رفیع خارج می شود . حالا اگر پمپ خاموش شود و مایع بازگشت داده شود ، پمپ دچار اختلال شده و آسیب جدی می بیند ، اما در این شرایط شیرخودکار دریچه ای 3/4 مانع از بازگشت سیال به درون پمپ می شود .

به طور کلی شیر خودکار دریچه ای 3/4 از بازگشت سیال جلوگیری می کند تا شبکه دچار اختلال و خرابی نشود .

موارد استفاده شیر خودکار دریچه ای 3/4 :

. در خطوط حامل گاز کاربرد دارد .

. شیر خودکار دریچه ای 3/4 در شبکه های آب رسانی مورد استفاده قرار می گیرد .

. در سیستم های گرمایشی و سرمایشی کارایی دارد .

.  شیر خودکار دریچه ای 3/4 در پمپ های آب قابل استفاده می باشد .

. در خطوط حامل مایع به کار برده می شود .

. شیر خودکار دریچه ای 3/4 در سیستم های آبیاری ، کشاورزی ، زراعی کارایی دارد .

عملکرد شیر خودکار دریچه ای 3/4 فقط توسط فشار سیال صورت می گیرد که با فشار وارده از طرف سیال باز می شود و هیچ کنترل کننده ای در بیرون بدنه برای باز و بستن شیر وجود ندارد .

شیر خودکار دریچه ای 3/4 از مرغوب ترین مواد اولیه تشکیل شده است ، متریال این شیر از برنج بوده و  دارای یک عدد واشر پلاستیکی از جنس PTFE می باشد .

 

در ادامه مطلب به مزیت های شیر خودکار دریچه ای 3/4 می پردازیم :

شیر خوکار دریچه ای 3/4 دچار رسوب نمی شود ، در برابر فرسایش و خوردگی مقاوم می باشد ، فشار آب را به صورت یک نواخت کنترل می نماید ، آب بندی کاملی را انجام می دهد به همین دلیل باعث صرفه جویی در آب می شود ، شیر خوکار دریچه ای 3/4 تحت موقعیت های مختلفی می تواند قرار بگیرد به طور مثال به صورت افقی و عمودی باز هم بهترین عملکرد را از خود نشان می دهد و مهم تر این که با کم ترین فشار وارده ، دریچه شیر خودکار دریچه ای 3/4 باز می شود.

یکی از خصوصیات ویژه شیر خودکار دریچه ای 3/4 بی صدا بودن آن است که هنگام باز و بسته شدن دریچه به طور کامل بدون صدا می باشد .

و در پایان :

تکنسین های لوله کشی و کاربر محترم اگر به دنبال شیر آلات با کیفیت و مقاوم هستید می توانید برند رفیع را با خیال راحت برای خرید شیر الات مورد نظر خود انتخاب کنید .

 

شیر خودکار دریچه ای 3/4

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.