شیر خودکار رهانه خرید شیر خودکار رهانه

شیر خودکار رهانه

شرکت رهانه با تولید شیر خودکار رهانه توانسته است یکی از نیاز های تاسیساتی همکاران را در لوله کشی تامین نماید .

شیر خودکار رهانه از متریال برنج تولید شده و بسیار مستحکم و با کیفیت می باشد . این شیر که یک طرفه می باشد از آلیاژ برنج تشکیل شده و دارای یک سوپاپ پلاستیکی می باشد  ، شیر خودکار رهانه در مسیر آب قرار گرفته و موجب همسو شدن آب می شود ، به این صورت که از یک طرف اجازه ی جاری شدن آب درون لوله را می دهد و از سمت دیگر مانع ورود آب به درون لوله می گردد .

قطعات شیر خودکار رهانه

دارای درپوش تولید شده از شمش CuZn39pb2 و اورینگ N.B.R می باشد ، بدنه شیر خودکار رهانه از شمش CuZn39pb2 و زبانه از شمش CuZn39pb2 و هم چنین زبانه از آلیاژ برنج و لاستیک دار تولید می شود .

شیر خودکار رهانه

سایز شیر خودکار رهانه

. 2/1 اینچ

. 4 /3 اینچ

شیر خودکار شیری می باشد که برای تنظیم  و کنترل جریان سیالات ورد استفاده قرار می گیرد و به صورت یک طرفه عمل می نماید ، به این معنی که انتقال سیالات در یکم سمت انجام می شود ، به طور مثال زمانی که آب وارد شیر خودکار شود دیگر اجازه برگشت آب را نمی دهد .

شیر خود کار رهانه گاهی در مسیر پمپ قرار داده می شود ، همان طور که می دانیم  آب با یک فشار مشخصی وارد لوله می شود اما گاهی اوقات فشار آب کم است و برای افزایش فشار مجبور به نصب پمپ می باشیم تا با این روش آب  با فشار بالاتری وارد لوله های ساختمان شود .

برای این که در این مواقع پمپ بی دلیل روشن نشود از شیر خودکار رهانه استفاده می نماییم . چرا که اگر از شیر خودکار رهانه استفاده نکنیم آب به صورت پمپاژ شده وارد لوله کشی ساختمان می گردد و برای این که پمپاژ اتفاق نیفتد شیر خودکار رهانه باعث شده پمپ خاموش شود و آب به لوله کشی ساختمان باز نگردد .

به این نکته مهم باید توجه کنیم که ، برای این که پمپ به خوبی عمل نماید باید از شیر مرغوب که همان شیر خودکار رهانه می باشد استفاده نماییم .

کارایی شیر خودکار رهانه

در مصارف خانگی ، زراعی ، کشاورزی کاربرد دارد ، نسبت به حرارت و سرما مقاوم می باشد ، در برابر اشعه خورشید مقاوم می باشد و رنگ آن ثابت است ، برای انتقال آب در سیستم های آب بیاری بدون افت فشار کارایی دارد ، شیر خودکار رهانه در سایزها ، دبی و ظرفیتت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ، در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم هستند ، برای یکنواخت سازی فشار آب در زمان انتقال و صرفه جویی در آب استفاده می شود ، به دلیل ممانعت از نشتی ، در مصرف آب صرفه جویی می کند .

کار با شیر خودکار رهانه  پیچیده نمی باشد و بسیار سبک با مقاومت بالا می باشد .

شیر خودکار رهانه دارای نشان استاندارد ملی می باشد ، دارا بودن نشان استاندارد از بالا بودن کیفیت شیر خودکار رهانه خبر می دهد ، این شیر دارای طول عمر بالایی می باشد و دچار خرابی نمی شود ، به همین علت در میان سایر رقبا در بین همکاران لوله کشی از جگایگاه ویژه ای بر خورد دار است ، شیر خودکار رهانه را می توانید از نمایندگی های شهر خود با قیمت مناسب خریداری نمایید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.