شیر خودکار  فنری ارس لیست قیمت شیر خودکاریکطرفه  فنری ارس

برای رهایی از مشکلات ناشی از استاندارد نبودن محصولات بهداشتی باید از شرکت های معتبر و شناخته شده خرید کنید . یکی از مهم ترین این محصولات شیر آلات بهداشتی هستند که پر کاربرد ترین محصولات در ساختمان ها می باشد  . شرکت شیر آلات  ارس از معتبر ترین و بهترین شرکت هایی است که در طراحی و تولید شیرآلات بهداشتی در انواع گوناگون فعالیت کرده است . شیر خودکار فنری ارس یکی از مرغوب ترین این محصولات است که در بازار فروش عرضه می شود . شیر خودکار فنری ارس شیری است از جنس برنج ویک فنری که با فشار آب باز و بسته می شود و مانع از برگشت آب از لوله می شود .

نمایندگی شیر خودکار فنری ارس

نام این شیر خودکار  فنری ارس به دلیل ظاهر کروی  بیرونی آن است که برای کنترل فلو ,  فشار و دما در سیالات یکی از بهترین گزینه ها می باشد . شیر خودکار فنری ارس در ساده ترین حالت ازیک قسمت متحرک دیسک مانند با قرار گرفتن در حفره ای به نام سیت که باعث کنترل کردن فلو می شود , ساخته شده است . این محصول معمولا برای کنترل ولو شیر خودکار فنری ارس در خطوط لوله  استفاده می شود .  این نوع محصول شرکت ارس تنها توسط فشار مایع عمل کرده است و دارای هیچ نوع وسیله کنترل کننده ای در خارج از بدنه نمی باشد . کنترل جریان مایع توسط دیسکی که به واسطه وجود فشار مایع به بدنه دیسک شیر خودکار فنری ارس وارد می شود , از محل اب بندی شیر دور و به آن نزدیک می شود , انجام می گیرد.

شیر خودکار فنری ارس

مزایای شیر خودکار فنری ارس به شرح زیر است :

  1. مقاومت شیرخودکارفنری ارس در برابرفرسودگی و خوردگی
  2. مقاومت شیر خودکا فنری ارس در برابر رسوب گذاری
  3. آب بندی شیر خودکار فنری ارس به طور کامل در شبکه های آب رسانی شهری , تاسیسات حرارتی ساختمان , مصارف صنعتی , شبکه های نفت و روغن رسانی و در مجموع شیر خودکار فنری ارس در شبکه هایی که حرکت سیال از یک طرف و از خلاف جهت دیگر غیر مجاز باشد مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصول با بهترین قیمت در مقایسه با دیگر محصولات شرکت های دیگر دربازار به فروش می رسد .

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *