شیر خودکار فنری امینی

از مهم ترین محصولات پرکاربرد در زندگی محصولات بهداشتی هستند که نقش آن ها بسیار مهم است . شرکت امینی یکی از بهترین کارخانجاتی است که به تولید انواع محصولات و تاسیسات بهداشتی پرداخته است . این برند توانسته است با همین تکنولوژی پیشرفته خود , در بازار عرضه و فروش استقلال پیدا کند . شیر خودکار فنری امینی از بهترین شیر الات این برند است که امروزه بسیار پر کاربرد و پر فروش می باشد . شیر خودکار فنری امینی به شیری گفته می شود که به صورت یک طرفه کاربرد دارد و از بازگشتن اب به داخل لوله جلوگیری می کند .

خرید شیر خودکار فنری امینی

شیر خودکار فنری امینی دارای فنری است که باعث باز و بسته شدن شیر اب می شود . شاید با شنیدن اینکه این شیر یکطرفه است فکر کنید که زیاد مورد استفاده شما نیست ولی این کاملا برعکس است زیرا شیر خودکار فنری امینی در همه جهات مورب , افقی و عمودی قابل نصب است و به هر سمتی که بخواهید می توانید جهت شیر را به راحتی تغییر دهید . این شیر از بدنه ای از جنس برنج ساخته شده است که همچنین دارای واشر و پولک نیز می باشد . این محصول در مواردی که فشار اب سنگین نیز وجود داشته باشد بسیار پر کاربرد است . شرکت امینی به تولید این محصول در سایزهای مختلف پرداخته است .

فروش شیر خودکار فنری امینی

شیر خودکار فنری امینی در مکان هایی از جمله لوله کشی اب ساختمان , در  شبکه های آب رسانی شهری , تاسیسات حرارتی ساختمان , مصارف صنعتی , شبکه های نفت و روغن رسانی و درکل شیر خودکار فنری امینی در شبکه هایی که حرکت سیال از یک طرف و از خلاف جهت دیگر غیر مجاز باشد کاربرد دارد و استفاده می شود . شرکت امینی تمام توان خود را صرف این کرده است که محصولی با کیفیت عالی و منحصر به فرد و با قیمت مناسب تولید و به بازار فروش عرضه کند .

لیست قیمت شیر خودکار فنری امینی

[تعداد: 2    میانگین: 4/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *