شیر خودکار کیز ایران قیمت شیر خودکار کیز ایران

شیر خودکار کیز ایران

یکی از محصولات شرکت کیز ایران تولید شیر خودکار کیز ایران می باشد ، این شیر ار مرغوب ترین مواد تشکیل شده است و مقاومت بالایی دارد که در ادامه مطلب به آن می پردازیم .

شیر خودکار کیز ایران

این شیر در یک جهت اجازه ورود سیال به دورن لوله را می دهد و مانع بازگشت دوباره سیال به داخل لوله می گردد ،  عملکرد این شیر فقط به وسیله فشار سیال می باشد و هیچ کنترل کننده ای بیرون از بدنه این شیر را اداره نمی کند .

جریان سیال به واسطه ی فشاری که از دریچه به بدنه دریچه وارد می شود ، از محل آب بندی شیر ، دور و یا نزدیک شده و کنترل انجام می گیرد .

موارد استفاده شیر خودکار کیز ایران :

.  در شبکه های آب رسانی شهری کاربرد دارد .

. در تاسیسات حرارتی ساختمان به کار کمی رود .

. در هوای فشرده ، پمپ ها کارایی دارد .

در مصارف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد .

. در مکان هایی که حرکت سیال از یک جهت بوده و از جهت دیگر غیر مجاز می باشد کارایی دارد .

مزایای شیر خودکار کیز ایران :

در برابر خوردگی و فرسودگی مقاوم می باشد ، در برابر رسوب پذیری دوام دارد ، آب بندی را به طور کامل تحت هرا شرایط محیطی و کاری ، عمودی ، افقی ، تحت زاویه انجام می دهد ، با حداقل فشار سوپاپ به راحتی باز می شود ، هنگام باز و بسته شدن دریچه به صورت کاملا بی صدا می باشد .

شیر خودکار کیز ایران با تمام استاندارد های ملی و بین المللی  تولید می شود .

شیر خودکار کیز ایران

آنالیز مواد شیر خودکار کیز ایران :

جنس بدنه اصلی و جنس درپوش آن ازآلیاژ برنج فورج پذیر MSS 58 می باشد ،  لاستیک آب بندی این شیر از لاستیک NBR بوده و فر فره ای این شیر از پلاسیتیک هوستافورم می باشد .فنر شیر خودکار کیز ایران از استیل ضد زنگ تشکیل شده و واشر شیر نگه دارنده دکمه ای نیز از پلاستیک هوستافورم می باشد .

روش تولید شیر خودکار کیز ایران :

 شیر خودکار کیز ایران که از جنس برنجی فورج پذیر می باشد  با روش فورجینگ تولید می شود ، در ایمن روش فاصله مولکولی بین ذرات کم می شود ، با کم شدن با فاصله بین ملکولی تحمل فشار بالا در این شیر افزایش پیدا می کند و در آزمایشات انهدام ، مقاومت بالایی دارا می باشد و در نتیجه مقاومت شیر در برابر فشار کاری اقزایش پیدا می کند .

شیر خودکار کیز ایران در سایز های متفاوت با رعایت استاندارد های ملی  تولید می شود ، به همین دلیل دارای قیمت های متفاوتی می باشد .

شیر خودکار کیز ایران با توجه به نوع ساخت و جنس مرغوب از کیفینت بالایی بر خورد دار است ، این شیر در طراحی خود پیچیدگی خاصی ندارد و کار با آن بسیار راحت است ، ولی می تواند ایمنی بالایی را ایجاد کند ، شیر خودکار کیز ایران را می توانید از نمایندگی های کیز ایران در شهر خود با قیمت مناسب تهیه فرمایید .

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.