شیر خودکار یورک ایتالیا

شیر خودکار یورک ایتالیا

شرکت یورک ایتالیا  ITAP) )یکی از برندهای معتبر و مشهور تولید انواع شیرآلات برنجی و منیفولدهای سیستم سرمایش و گمایش در ایتالیا می باشد که در سال 1972 در شهر Lumezzane تاسیس شده است . شرکت یورک ایتالیا استانداردهای DIN EN ISO . ISO 228  و BS EN ISO 228 را به دست آورده است.

قیمت شیرخودکار یورک ایتالیا

شیر خودکار یا شیر اتوماتیک یورک ایتالیا از مهم ترین  قطعات مورد نیاز برای نصب  انواع پمپ ها است . این محصول چنان از اهمیت بالایی برخوردار است که در صورت اتصال نادرست و استفاده از جنس نامرغوب کارکرد پمپ را تحت تاثیر غلط قرار می دهد . نوع شیر خودکار مصرفی در پمپ ها به شیر خودکار سوزنی ویا کشویی نیز معروف هستند . این محصول دقیقا بر روی ورودی پمپ بسته می شود و قبل از مهره ماسوره ای قرار دارد که به لوله بسته می شود . اگر شیر خودکار به روی خروجی بسته شود , پمپ روشن نمی شود زیرا فشار قبل از شیر خودکار بالا است و وزن آب  روی شیر خودکار مانع از باز شدن آن می شود . شیر خودکار فنری یورک نیز بعلت فنری بودن از ضربات سیال در مقابل برگشت سیال جلوگیری می کند و کنترل جریان بهترین نیز دارد. این نوع محصول را می توان به صورت عمودی و افقی و مورب نصب کرد . بدنه این شیر از آلیاژ برنج و واشر آن از جنس NBR  ساخته شده است .فشار کاری که شیر یک طرفه یورک ایتالیا می تواند متحمل شود در سایزهای 2/1 , 4/3 , 1 اینچ , 12بار یا 174 PSI , در سایز های 4/11 , 2/11 , 2 اینچ 10بار و یا 145 PSI و در سایزهای 2/1   2  , 3 , 4 , اینچ 8بار و یا 16 می باشد .

شیر آلات یورک ایتالیا از مرغوب ترین محصولاتی هستند که با مناسب ترین هزینه و با کیفیت ترین محصول عرضه و ارائه می شود . یورک ایتالیا تولید کننده انواع شیرهای یک طرفه برنجی در جهان است که طراحی منحصر به فردی دارد . این محصول را با قیمت عالی و منحصر به فرد در مقایسه با برندهای دیگر  از نمایندگی شرکت یورک ایتالیا تهیه کنید .

فروش شیر خودکار یورک ایتالیا

 

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *