شیر خودکار یورک 1 اینچ

مشخصات شیر خودکار یورک 1 اینچ

از انواع شیرآلات صنعتی که امروزه با نام شیر یکطرفه، شیر جک ولو، شیر غیر برگشتی نیز شناخته می شود شیر خودکار می باشد که با برندهای مختلفی در بازار موجود است.

برند یورک از برندهای معتبر خارجی بوده که سعی نموده است شیرآلات خود را با بهترین مواد اولیه تولید نماید و در طی مراحل تولید تمام استانداردهای بین المللی را رعایت فرماید تا بتواند شیرآلات را با کیفیت بالا در اختیار جهانیان قرار دهد.

شیر خودکار یورک برای کاربردهای مختلفی در سایزهای مختلفی تولید می شود که شیر خودکار یورک 1 اینچ از پرکاربردترین انواع آن می باشد، پس اگر از آن دسته افراد هستید که قصد خرید این مدل شیر را داشته و می خواهید یا آن بیشتر آشنا شوید با ما تا پایان همراه باشید.

شیر خودکار از بازگشت سیال به سیستمهای لوله کشی جلوگیری می کند به همین علت سبب می گردد تا به سیستمهای لوله کشی هیچگونه آسبی وارد نشود.

شیر خودکار یورک 1  اینچ مزایای بسیاری دارد که از شاخص ترین آنها استفاده و نصب آن در شرایط مختلف (افقی، عمودی و مورب) می باشد، این محصول همانطور که از اسمش پیداست به شما اجازه می دهد که سیال را فقط از یک جهت عبور دهید و اجازه برگشت آنها را به شما نخواهد داد.

عملکرد شیر خودکار یورک 1 اینچ با کمک دریچه ای که در درون خود جای داده است و با کمک فشار سیال صورت می گیرد و هیچ کنترل کننده ای در خارج از بدنه آن را هدایت نمی کند.

سیال بر دریچه ی شیر، فشار وارد کرده و باعث می شود تا دریچه به سمت بالا برود، حال حریان سیال اتفاق می افتد، اگر در زمینه ی لوله کشی فعالیت دارید حتما می دانید که افت فشار باعث برگشت سیال به درون سیستم لوله کشی می شود که برای بعضی سیستمها همراه با خسارات همراه است، در این راستا با افت فشار دریچه ی شیر خودکار بسته شده و مانع از بازگشت سیال می شود و ایمنی را به وجود می آورد.

شیر خودکار یورک 1 اینچ
شیر خودکار یورک 1 اینچ

 

ویژگیهای شیر خودکار یورک 1 اینچ

  • مقاومت بالا در برابر خوردگی و پوسیدگی
  • دوام طولانی
  • عملکرد دقیق و سهولت در نصب
  • باز و بسته شدن دریچه به صورت بی صدا

قیمت شیر خودکار یورک 1 اینچ با توجه به کیفیت بالای آن بسیار مقرون به صرفه می باشد که می توانید آن را از نمایندگی یورک همراه با گارانتی خریدداری نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.