شیر خودکار یورک 3/4

مشخصات شیر خودکار یورک 3/4

شیر خودکار در شرکتهای مختلف خارجی تولید می گردد که از برندهای معتبر در این زمینه یورک می باشد، شرکت یورک در ایتالیا واقع شده است و توانسشته با مواد درجه یک مطابق با استانداردهای بین المللی بهترین نوع شیرآلات را طراحی و تهیه نماید.

شیر خودکار یورک در سایزهای مختلف موجود می باشد که ما در این مقاله توضیحاتی را راجع به شیر خودکار یورک 3/4  ارائه می دهیم.

شیر جک ولو، شیر یکطرفه نامهای دیگر شیر خودکار در بازار صنعت و شیرآلات می باشند که به علت عبور سیال از یک سمت برای آن انتخاب شده اند.

از شیر خودکار یورک برای تمامی خطوط لوله کشی آب ساختمان و برای انواع پمپهای آب خانگی و صنایعی که نیاز باشد جریان سیال در سیستمهای آنها از یک جهت صورت بگیرد استفاده می شود.

شیر خودکار یورک 3/4 بین مخزن تحت فشار پمپ آب خانگی و در قسمت وسط کنترل پمپ آب نصب می گررد تا از جریان برگشتی سیال ممانعت کند و به  پمپ آب کمک کند تا از یک جهت با فشار بالا آب را به تمام نقاط ساختمان منتقل نماید.

در نصب شیر خودکار یورک باید دقت شود چرا که اگر در اصول نصب آن اشتباهاتی رخ بدهد می تواند خسارات و ضررهای زیادی را برای سیستم به همراه داشته باشد.

از ویژگیهای مهم شیر خودکار یورک 3/4 نصب آن در شرایط مختلف می باشد به این صورت که می شود آن را به صورت افقی، عمود و مورب نصب کرد.

ساختار شیر خودکار یورک 3/4

این مدل شیر دارای یک عدد دریچه می باشد که با فشار سیال دریچه به سمت بالا حرکت کرده و اجازه عبور سیال را می دهد، همانطور که می دانید سیال به علت افت فشار به سمت سیستمهای لوله کشی برگشت داده می شوند که این برگشت می تواند برای سیستم مشکلاتی را ایجاد کند، در این مواقع که جریان دچار افت فشار شده دریچه شیر خودکار یورک 3/4 بسته می شود و راه بازگشتی سیال را مسدود می کند.

مزایای شیر خودکار یورک 3/4

  • مقاومت بالا
  • عملکرد دقیق
  • نصب آسان
  • قیمت مناسب
  • طول عمر بالا

شیر خودکار به صورت کشویی و سوزنی تولید می گردد که هر کدام برای کاراییهای خاصی مد نظر گرفته می شوند، پس اگر قصد خرید شیر خودکار یورک 3/4 را دارید حتما قبل از خرید هر کدام از مدلها را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهید.

شیر خودکار یورک 3/4
شیر خودکار یورک 3/4
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.