شیر رادیاتور استیل

شیر رادیاتور استیل

از جمله تجهیزات کنترل کننده دمای محیط در سیستم های حرارتی می توان به شیر رادیاتور استیل اشاره کرد که برای بستن یا باز نمودن جریان آب استفاده می گردد. شیر رادیاتور­­ های استیل به گونه‌ای ساخته شده‌اند که به منظور تنظیم دما، امکان عبور جریان های مختلف را فراهم می‌کنند. این شیرها وظیفه مراقبت از جریان آب گردشی در رادیاتور ها را دارند و به این طریق مقدار گرمای متعادلی را در سطح رادیاتور ایجاد می‌کند. با کم کردن فشار خروجی و ورودی در همه رادیاتورها بهتر می توان گرمایش آن را تنظیم کرد.

شیر رادیاتور استیل

آلیاژ استیل به خاطره ترکیب چند عنصر نیکل، کربن، کروم، سیلیسیم با فولاد دارای مقاومت بالایی در مقابل خورندگی، پوسیدگی، فرسودگی و زنگ زدگی می باشد و به خاطر همین کیفیت، شیر رادیاتور استیل در بسیاری از سیستم­ های گرمایشی مورد استفاده قرار می­گیرد.

یکی از خصوصیات بارز شیر رادیاتور استیل آن است که دیگر نگران نشت آن نخواهید بود. همچنین این نوع شیر رادیاتور در اثر فعالیت ­های شیمیایی مختلف دچار زنگ زدگی و رسوب نمی­شود و عمر طولانی­تری نسبت به دیگر شیر  رادیاتور­ها دارد. از طرفی دیگر شیر رادیاتور استیل با وزنی سبک متناسب با انواع پکیج بوده و هزینه­ی نصب پایینی دارد و در برابر گرمایش و دمای بالا نیز مقاومت بالایی دارد.

در خصوص مزایای استفاده از شیر رادیاتور استیل می­توان گفت که این نوع شیر رادیاتور از هدر رفتن انرژی جلوگیری می­کند و کاهش هزینه مصرفی را در پی دارد. همچنین با استفاده از این محصول می توان دمای هر محیط را به طور مستقل کنترل کرد و دمای اتاق را ثابت نگه داشت.

قیمت شیر رادیاتور استیل

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *