شیر رادیاتور سامین

اگر به دنبال موفقیت کامل و بی نقص در مدیریت زندگی خود هستید , باید سعی کنید همیشه بهترین انتخاب ها را داشته باشید . بهترین انتخاب ها زمانی تحقق می یابند که برای آن ها وقت و دقت بیشتری را صرف کنید تا بتوانید باکیفیت ترین محصولات را از بهترین برند ها و شرکت های معتبر تهیه و خریداری کنید . شرکت شیر آلات سامین توانسته است با سرمایه ای اندک و در مدت زمان کوتاه در دسته پیشرفته ترین تولید کنندگان قرار بگیرد و بهترین و باکیفیت ترین شیر آلات را در زمینه  تولید شیرآلات بهداشتی ساختمان , انواع قطعات و ملزومات بهداشتی , شیر پیسوارفیلتردار , بدون فیلتر , شیر شلنگی , شیر لباس شویی , شیر رادیاتور , شیرهای تک ضرب , مغزی  شیرهای کلاسیک , شیر غیر گازی , شیر پیسوار , شیر گرمایشی , شیر گازی و شیر قو تولید می کند .

خرید شیرآلات سامین

شیر رادیاتور سامین از پر فروش ترین محصولاتی است که امروزه خریداران زیادی دارد . شیر رادیاتور از جمله به تجهیزات کنترل کننده دمای محیط در سیستم های حرارتی و  به وسیله ای که برای بستن و باز کردن جریان آب استفاده می گردد می گویند . که نوع دیگر آن شیر ترموستات سامین می باشد که این شیر معمولا نوعی  پیشرفته تر از شیر رادیاتور معمولی است که علاوه بر قطع و وصل کردن جریان آب گرم رادیاتور قابلیت انعطاف نیز دارد و آن را با دمای محیط متناسب می کند.گرمای رادیاتور طبق آب گرم وارد شده به داخل رادیاتورها است که قابلیت تنظیم درجه گرما را دارد . هر رادیاتورها ی شوفاژ با ورود آب گرم و خروج آب گرم تنظیم گرمای شوفاژ را انجام می دهد و شیر پایین رادیاتور برای تنظیم خروج آب رادیاتور می باشد . شیر رادیاتو  سامین محصولی است که حرارت را از طریق جابه جایی طبیعی ( 75 الی 80 درصد ) و تابش ( 20الی 25درصد ) به هوای اتاق منتقل می کند . سر راه ورود آب گرم رادیاتور شیر مخصوصی به نام شیر رادیاتور نصب می گردد که وظیفه قطع جریان و یا کنترل مقدا جریان آب در رادیاتور هارا به عهده دارد . این محصول برند سامین یک نوع شیر بشقاب زاویه ای است . یک طرف این شیر حالت مهره ماسوره ای دارد که به رادیاتو وصل می شود و طرف دیگر آن از داخل  به صورت دنده ای است که به لوله ورود آب گرم وصل می شود .

قیمت شیر رادیاتور سامین

شیر رادیاتور شوفاژ به سه دسته تقسیم می شود که شامل شیر سوپاپ دار , شیر ترموستات است که عموما دو شیر استفاده می شود که یک شیر برای ورود آب گرم برای بالای رادیاتور و شیرپایین رادیاتور برای خروج آب گرم رادیاتور تعبیه شده است . در صوتی که گرما از منبع خارجی ( مانند تابش خورشید , افزایش تعداد ساکنین و یا تجهیزات  و لوازم برقی ) به فضا تحمیل شود , دمای اتاق افزایش می یابد و ساکنین مجبور به باز کردن پنجره ها می شوند و این کار باعث مصرف شدن زیاد انرژی می شود . پس برای جلوگیری  از این اتلاف و بهینه سازی مصرف انرژی بهتر است بجای استفاده از شیر دستی رادیاتور از شیر خودکار حرارتی رادیاتور ( شیر ترموستاتی ) استفاده کرد . به وسیله این شیر می توان درجه حرارت را کنترل و تنظیم کرد . بر روی لوله برگشت رادیاتور سامین , زانوی مخصوصی به نام زانو قفلی نصب  می گردد که برای بالانس کردن سیستم به صورت مصنوعی و هنگام جدا کردن رادیاتور در هنگام تعمیر استفاده می شود . برای تخلیه هوای داخل شبکه لوله کشی و رادیاتورها در زمان اب بندی و خارج کردن حباب های هوایی در بالای رادیاتور یک شیر مخصوص به نام شی هواگیری نصب می شود . به این نوع شیرها به دو نوع دستی و خودکار تولید می شوند . شیررادیاتور سامین از بهترین محصولات در این سال ها است که با بهترین و مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می شود .

 

خرید شیر رادیاتور سامین

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *