شیر رادیاتور گرما

شیر رادیاتور گرما

شرکت شیر سازی ایران گرما با نزدیک به 40 سال سابقه تولید شیر رادیاتور در ایران بزرگ ترین تولید کننده این محصول برنجی در ایران می باشد که کیفیت خوب این محصول مدیران این شرکت را بر آن داشته تا به زودی به بازارهای بین المللی خارجی این محصول وارد شوند و برای کشور ارز آوری داشته باشند.

خرید شیر رادیاتور گرما

این شیرها که در بالای رادیاتورهای نصب و راه اندازی می شوند همانند سایر شیرها هستند که تنها به منظور تنظیم جریان ورودی آب به رادیاتور مورد استفاده قرار می گیرد. با کم کردن این شیرها وردی آب به رادیاتور شوفاژ کمتر می شود و در نتیجه گرمای رادیاتور هم کمتر می شود. شیرهای برگشت رادیاتور شوفاژ در واقع تعبیه شده اند تا بتوان به راحتی تعادل دمایی را در رادیاتور ها به وجود بیاید. شما می توانید با کم کردن میزان برگشتی آب در این رادیاتور ها به رسیدن آب به رادیاتور های شوفاژ دیگر که کمتر گرم می شوند کمک کنید. شیرهای برگشت آب در رادیاتور ها اغلب در زیر شیر اصلی ورودی رادیاتور شوفاژ در نظر می گیرند.

وقتی آب ورودی به رادیاتور شوفاژ و خروجی آن محدود باشد نیروی آب بیشتری در مدار گرما باقی می ماند و اگر احیاناٌ رادیاتوری در فاصله دورتر نصب شده و قادر به گرم شدن نیست در ساختمان وجود داشته باشد با کم کردن فشار خروجی و ورودی در همه رادیاتور ها بهتر می توان گرمایش آن را تنظیم کرد. بنابراین شیر پایین رادیاتور شوفاژ شیر تنظیم خروجی و تعادل در سیستم گرمایش منزل و یا محیط کار شما می باشند و نقش بسیار مهمی در گرمیش و میزان ثبات گرمایش در همه خانه بر عهده دارد.

گروه تولیدی ایران گرما به عنوان بهترین تولید کننده شیر رادیاتور در ایران فعالیت می کند که به وسیله فلز برنج مشغول به تولید شیر رادیاتور می باشد. نحوه اتصال شیر زانو به رادیاتور به صورت دنده ای می باشد. و سایز تولیدی شیر رادیاتور 2/1 می باشد و رزوه آن به صورت دنده مادگی می باشد.

قیمت شیر رادیاتور گرما

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *