شیر زانوی قفلی تکسا

شیر زانوی قفلی تکسا

شرکت تکسا تولید کننده انواع شیرآلات و اتصالات برنجی استاندارد برای مصارف ساختمانی و صنعتی است. این واحد در ابتدا فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیرآلات آغاز کرد و در ادامه و در پی سیاست توسعه شرکت اقدام به تولید شیر زانوی قفلی تکسا نمود. شیر زانوی قفلی تکسا، محصول گروه صنعتی تکسا جهت قطع و وصل جریان سیال عبوری در درون مدار گرمایش مورد استفاده قرار می گیرد. بر روی لوله برگشت رادیاتور، زانوی مخصوصی به نام زانو قفلی نصب می گردد که برای بالانس کردن سیستم به صورت مصنوعی و هنگام تعمیر رادیاتور مورد استفاده قرار می گیرد. یک طرف این زانو مانند شیر رادیاتور حالت مهره ماسوره دارد که بر روی رادیاتور نصب می شود و طرف دیگر آن که از داخل به صورت دنده است بر روی لولۀ خروجی رادیاتور نصب می گردد. ساختمان زانو قفلی مانند شیر است و به وسیله آن می توان مجرای عبور آب خروجی از رادیاتور را باز و بسته نمود، با این تفاوت که قسمت عمل کننده آن که در زیر در شیر زانو قرار گرفته به طور معمول به وسیله آچار آلن باز و بسته می شود. جنس آلیاژ بدنه شیر زانوی قفلی تکسا از برنج و جنس دسته آن از نوعی پلیمر مقاوم در برابر حرارت می باشد.

خرید شیر زانوی قفلی تکسا

 

شیر زانوی قفلی تکسا از نظر کارایی انرژی برای یک فضای مشخص دارای ویژگی های همچون ظرفیت حرارتی بالا جهت استفاده بهینه از سوخت، سرعت پاسخ بالا جهت تنظیم دمای موردنظر محیط، بدنه برنجی و ماشین کاری پیشرفته، وزن کم و مقاومت در برابر خوردگی و شکنندگی می باشد. همچنین این شیر دارای واشر اطمینان آب بندی و طراحی زیبا و منحصر به فرد در دسته و بدنه می باشد. شیر زانوی قفلی تکسا قابلیت نصب بر روی انواع رادیاتور های فولادی و آلومینیومی و حوله خشک کن را داراست.

مجموعه تولیدی شیر زانوی قفلی تکسا با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه کیفیت داشت موفق به اخذ نشان استاندارد ملی ایران گردید. این محصول همچنین دارای پنج سال ضمانت تعویض در محل خرید می باشد. شیر زانوی قفلی تکسا با عرضه قیمت پایین توانسته تولید را با تیراژ هایی که اغلب خارج از باور می باشد به انجام رسانده و لذا با دستیابی به هزینه تولید ارزان، قیمت های رقابتی خوبی در کنار کیفیت بالا حاصل سازد. قابل توجه است که شیر زانوی قفلی تکسا در اکثریت قریب به اتفاق شهر های بزرگ و کوچک ایران به فروش می رسد.

قیمت شیر زانوی قفلی تکسا

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *