شیر سوئیچی پلیمری لیست قیمت شیر سوئیچی پلیمری

شیر آلات ساختمانی یکی از مهم ترین چیزهایی است که باید در تهیه و خریداری ان ها بسیار دقت کرد . مخصوصا شیر الاتی که برای اب شرب مورد استفاده قرار می گیرند . اگر می خواهید سبکی نو , تازه و مدرن در منازل خود داشته باشید بهتر است در خرید شیر الات دقت بیشتری صرف کنید . شیر سوئیچی پلیمری , شیری است که برای لوله کشی های اب شرب استفاده می شود .

خرید شیر سوئیچی پلیمری

این شیر از مواد پلی پروپیلن ساخته شده است و همچنین دارای بدنه ای یکپارچه برای جلوگیری از نشتی اب است . این شیر در واقع از جنس برنج ساخته شده است و دارای روکشی از جنس پلیمر است . شیر سوئیچی پلیمری دارای مکانیزم Ball valve با ساچمه ای از جنس برنج و آبکاری شده با نیکل – کرم است . از شیر سوئیچی پلیمری معمولا به صورت عمومی در ساختمان ها استفاده می شود . البته این به منظور دسترسی اسان به این شیر نیست زیرا شیر سوئیچی پلیمری دارای اچار مخصوص است و تنها شخصی که این ابزار را در دست داشته باشد می تواند شیر را باز و یا بسته کند و همچنین علاوه بر این محل نصی شیر به صورتی پلمپ می شود که هر کسی نتواند به راحتی به ان دسترسی داشته باشد . شیر سوئیچی پلیمری برای مواقعی کاربرد دارد که فشار اب شرب به صورت عمومی بخواهد کم و زیاد شود و یا اب قطع و یا وصل شود . دسترسی به این شیر توسط افراد غیر مجاز هرگز صورت نخواهد گرفت . شیر سوئیچی پلیمری را می توان به سه مدل تقسیم کرد که به شرح زیر است :

  • شیر سوئیچی تمام پلیمری
  • شیر سوئیچی بدنه و لوله داخل از جنس پلیمری با کلاهک چدنی
  • شیر سوئیچی با بدنه پلیمری و لوله داخلی گالوانیزه و کلاهک چدنی

این شیر در خارج و داخل از ملک مشترک قابل نصب و نگهداری و استفاده است . شیر سوئیچی پلیمری در بازار به نام های محفظه , لوله محفظه پلیمری و محفظه شیر انشعاب زیر نام برده می شود . شما می توانید این محصول پر فروش را با بهترین کیفیت و قیمت از بازار تهیه و استفاده کنید .

قیمت شیر سوئیچی پلیمری

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *