شیر سوپاپی فاراب

خرید شیر سوپاپی فاراب

عملکرد شیر سوپاپی مشابه با شیر یکطرفه است و می تواند کنترل سیالات را به بهترین شکل از یک جهت بر عهده بگیرد، این محصول بخاطر کارکرد فوق العاده اش از محبوبیت بسیاری در بین استفاده کنندکگان برخورددار است به همین رو تولیدکنندگان متعددی به طراحی و تهیه آن پرداخته اند.

مجموعه فاراب یک نمونه از تولیدکنندگان برتر بوده که شیرآلات صنعتی را به عرصه صنایع کشور تقدیم نموده است و با شناخت درک و خواسته مشتری های خود توانسته نیاز آنها را تامین کند.

در مجموعه فاراب استفاده از مدرنترین دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته در اولویت بوده و استخدام نیروهای سخت کوش و دلسوز از وسواسیت هایی است که مدیران فاراب به آن توجه ویژه ای نموده اند.

فاراب با سابقه ای طولانی در تولید، امروزه با استفاده از تجارب خود و علم روز دنیا بهترین شیرآلات را به بازارعرضه می نماید.

شیر سوپاپی از تولیدات برتر این مجموعه می باشد که با آلیاژ برنج تهیه می شود و می تواند در برابر فشارهای کاری بالا و دماهای مختلف مستحکم باشد و هچنین در برابر ضربه، چکش خوری، فرسودگی، پوسیدگی مقاومت بالایی از خود نشان دهد.

از دیگر آلیاژهای تولیدی شیرسوپاپی، فولاد و استیل ضد زنگ هستند که می توانند در برابرفشار، رطوبت و دماهای بالا و پایین از خود مقاومت نشان دهند.

استفاده از شیرسوپاپی در تاسیسات و پمپها، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، سیستمهای فاضلاب، صنایع دارویی و غذایی و … باعث شده که آب درون لوله برگشت نشود، چراکه برگشت جریان می تواند باعث سوخته شدن و خرابی سیستم شود.

امروزه شیرهای سوپاپی به علت داشتن سوپاپ های قدرتمند، جایگزین شیر یکطرفه که از مدلهای قدیمیتر هستند، شده اند.

شیر سوپاپی فاراب
شیر سوپاپی فاراب

مزیتهای شیرسوپاپی فاراب

  • جلوگیری از بازگشت سیال.
  • دارای عملکرد عالی.
  • سرعت عمل در قطع و وصل جریان سیال.
  • در حالت نیمه باز آسیب کمتری می بیند و در نتیجه دوام طولانی دارد.
  • دارای ابعاد و اندازه ها مختلف.

شیر سوپاپی با دارا بودن دیسک دایره ای که به صورت افقی روی شیر نصب گردیده، جریان سیالات و گاز را کنترل می کند.

یکی از دلایل عملکرد باکیفیت این شیر مجرای داخلی اش می باشد که به شکل S طراحی شده است.

شیرسوپاپی فاراب با دارا بودن قیمت مناسب و کیفیت بالا محبوبیت بسیاری در میان اهل فن و ناظران لوله کشی در ساختمان و صنعت برخورددار است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.