شیر سوپاپ یورک

شیر سوپاپ یورک چیست؟

شیر سوپاپ همان شیر یکطرفه یا شیر اطمینان می باشد و در مکانهایی که نیاز باشد جریان سیال از یک سمت صورت بگیرد بکار گرفته می شود.

این محصول از جریان برگشتی سیال به درون لوله جلوگیری می کند و از سیستمهای تأسیساتی محافظت را به عمل می آورد و ایمنی را ایجاد می کند.

شیر سوپاپ فقط به وسیله فشار سیال عمل می کند و هیچ کنترل کننده ای در بیرون از بدنه ندارد به این صورت که با فشار سیال دریچه کنار رفته و جریان اتفاق می افتد و زمانی که جریان قطع می شود نیروی فنر سبب بسته شدن دریچه می شود.

این مدل شیر با برندهای ایرانی و خارجی در کشور وجود دارد که از نمونه های وارداتی با کیفیت، شیر سوپاپ یورک می باشد.

مجموعه یورک در ایتالیا از بروزترین دستگاه های تولیدی استفاده کرده و تمامی استانداردهای بین المللی را رعایت نموده است به همین دلیل در بسیاری از کشورها این محصول صادر می گردد.

در ایران نیز شیر سوپاپ یورک بخاطر کیفیت بالا از محبوبیت ویژه ای برخورددار است که با بهترین قیمت در بازار ایران یافت می شود.

شیر سوپاپ یورک را دهانه ی ورودی مخازن نصب می کنند که عبارت هستند از:

  • پمپهای کفکش و چاهی
  • شبکه های آبرسانی شهری
  • تأسیسات حرارتی ساختمان
  • سیستمهای هوای فشرده
  • پنوماتیک جهت جلوگیری از ورود ذرات ریز و خاک و شن به سیستمهای حساس بالا
  • تمامی تجهیزاتی که نیاز باشد جریان سیال از یک طرف اتفاق بیفتد.

شیر سوپاپ یورک از بهترین آلیاژ بنام برنج در سایزهای 2 اینچ الی 4 اینج تولید می گردد که مقاومت بسیاری در برابر خوردگی، پوسیدگی، زنگ زدگی دارد، در برابر فشار بالا مقاوم است، تحت هر شرایطی وظیفه ی خود را به خوبی انجام می دهند، ماندگاری بالایی دارد، اگر به صورت نیمه باز قرار بگیرد آسیب کمی می بیند، در ابعاد و اندازه های مختلف وجود دارد.

این محصول به راحتی قابل استفاده می باشد به طوری که برای نصب آن با سختی چندانی روبرو نمی شوید.

شیر سوپاپ یورک
شیر سوپاپ یورک

 

نمایندگی فروش شیر سوپاپ یورک

شیر سوپاپ یورک یک محصول وارداتی می باشد که در نمایندگی های یورک در سراسر کشور همراه با گارانتی به فروش می رسد.

برای دریافت قیمت از طریق سایت  ما www.avalve.irو نمایندگی فروش می توانید اقدام کنید و در صورت نیاز با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با واحد فروش، مشاوران و کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.