شیر شیلنگی مغزی خور با پوسته کاستا و دیانا

همان طور که بیشتر شما نام شیر شیلنگی را شنیده اید و با ان اشنایی داشته اید باید بدانید که این شیر جزو بهترین تولیدات کارخانجات معتبر محسوب می شود. شرکت تک متال یکی از برند های شناخته شده ای است که به تولید این محصول می پردازد .

شیر شیلنگی مغزی خور کاستا

شیر شیلنگی تک متال , به شیری گفته می شود که قابلیت این را داشته باشد که به ان شیلنگ وصل شود . این شیر در شرکت تک متال در دو نوع کلاسیک و اهرمی ساخته می شود که هر کدام مطابق با کارایی که دارد متفاوت هستند . شیر شیلنگی های کلاسیک در انواع شیر شیلنگی مغزی خور , شیر شیلنگی مغزی خور دنباله دار بلند و شیر شیلنگی تک ضرب گازی 1/2 ساخته می شود . شیر شیلنگی مغزی خور یکی از مرغوب ترین این شیر ها محسوب می شود که در سیستم های لوله کشی اب و فاضلاب ساختمان , مساجد , پارک ها , ترمینال ها و … مورد استفاده واقع می شود .

شیر شیلنیگ مغزی خور کارایی شبیه به شیر های دیگر دارد و تنها تفاوت ان به گونه ای است که در بالا تنه شیر شیلنگی مغزی جداگانه ساخته شده است که از ان برای وصل کردن و یا قطع کردن جریان اب در شیر اب استفاده می کنند . این محصول بسیار پر کاربرد است که در بیشتر اوقات مورد استفاده قرار می گیرد و ما بارها این محصول را در اطراف خود دیده و حتی لمس کرده ایم . شرکت تک متال به تولید این شیر شیلنگی مغزی خور از پوسته کاستا و دیانا یعنی سرب پرداخته است . که این محصول با این پوسته بسیار مقاوم است و در برابر انواع دما و فشار و ساییدگی ها از خود مقاومت بالایی نشان می دهد .

شیر شیلنگی مغزی خور با پوسته کاستا و دیانا یکی از بهترین محصولات تک متال است که به تولید ان در سایزهای مختلف پرداخته است و با بهترین قیمت و کیفیت ان را به فروش می رساند .

شیر شیلنگی مغزی خور دیانا

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *