شیر صافی برنجی کیز ایران خرید شیر صافی برنجی کیز ایران

شیر صافی برنجی کیز ایران

شیر آلات برنجی از پر مصرف ترین شیر آلات در حوزه های مختلف می باشند ، که معمولا دما از 125 درج سانتی گراد تا 200 درجه سانتی گرد را تحمل می نماید و می توانند در برابر فشار کاری از PN 10 تا PN 40 استقامت نمایند .

شیر آلات برنجی در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که به آن ها در ادامه مطلب اشساره می نماییم :

. لوله کشی های ساحختمانی

. صنعت پترو شیمی

. لوله کشی منازل

. سیستم های گرمایشی

. سیستم انتقال بخار اشباع

. شبکه های سوخت رسانی

. تهویه مطبوع

. سیستم انتقال سیالات غیر خورنده

. سیستم های بهداشتی

همان طور که گفتیم شیر آلات برنجی یکی از اساسی ترین قطعات در لوله کشی می باشد ، این شیر آلات باید از برندی تهیه شوند که از کیفیت و مقاومت بالایی برخورد دار باشند . در میان تولید کنندگان شیر آلات برنجی ، شرکت کیز ایران خود را به نام برند معتبر و با کیفیت معرفی کرده است .

شرکت کیز ایران با تلاش های بی وقفه در سال های متوالی توانست در سال 1363 شیر فلکه های کشویی برنجی را طراحی و تولید نماید . و در راستای بر آورده کردن نیاز های آنی و جاری خرید داران محترم با توسعه بخشیدن به محصولات خود قدم بر دارد .

خرید شیر صافی برنجی کیز ایران

یکی از تولیدات پر کاربرد کارخانه کیز ایرن ، شیر صافی برنجی کیز ایران می باشد .

شیر صافی برنجی کیز ایران که با زاویه 45 درجه و به شکل Y تولید می شود ، در جاهای مختلفی به کار برده می شود :

.  لوله کشی های ساختمان

. موتور خانه ها

. سیستم های آبیاری

. سیستم های کشاورزی

. انواع آب گرمکن ها

. پکیج ها

. فرآیندهایی که با آب ، روغن ، بنزین ، گازوئیل سرو کار دارند .

در درون شیر صافی برنجی کیز ایران یک توری تعبیه شده است که از جنس استیل SS 304 می باشد ، این تور باعث افزایش طول عمر توری می شود و هم چنین عمر توری را هنگام باز و بست جهت نظافت توری بالا می برد .

توری صافی در سایز های بالاتر به صورت دو لایه به کار برده می شود و همین موضوع مقاومت شیر را در برابر فشار های وارده چندین برابر می کند .

آنالیز مواد شیر صافی برنجی کیز ایران :

بدنه اصلی و در پوش شیر صافی برنجی کیز ایران از آلیاژ برنج فورج پذیر MSS58 تشکیل شده است ، و دارای توری از جنس استیل ضد زنگ می باشد ، اورینگ آب بندی شیر صافی برنجی کیز ایران از لاستیک NBR می باشد .

شیر صافی برنجی کیز ایران مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی تولید می شود ، تولید این شیر مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی باعث شده است تا از کیفیت و مقاومت بالایی بر خورد دار باشد ، به همین علت  شیر صافی برنجی کیز ایران مورد توجه همکاران و خرید داران محترم در میان سایر برند ها قرار گرفته است .

شیر صافی برنجی کیز ایران از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشد و کار با آن به راحتی انجامئ می گیرد ، این شیر با کیفیت و پر کاربرد را می توانید از نمایندگی های کیز ایران در شهر خود با خیال آسوده تهیه نمایید .

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.