شیر صافی سیم ایتالیا پخش شیر صافی سیم ایتالیا

شیر صافی سیم

شیر صافی سیم CIMساخت کشور ایتالیا است که به علت کیفیت و کارایی بالایی که دارد به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. این شیر کاربرد های زیادی در صنعت آبیاری و کشاورزی خانگی و … دارد.

شیر صافی سیم CIM دارای یک بخش توری دار است که از ورود مواد آلاینده به سمت دیگر خروجی جلوگیری می کند. شیر صافی از جنس برنج است و مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی و ته نشینی رسوبات دارا می باشد. محصولات شرکت سیم ایتالیا همگی در سطح جهانی بازار خوبی دارند و به علت کیفیت بالایی که دارند می توان از آن ها در اکثر صنایع استفاده کرد.

قیمت شیر صافی سیم ایتالیا

جنس بدنه  شیر صافی سیم از آلیاژ فلز برنج بدون وجود فلز سرب می باشد که به علت نداشتن همین فلز در سیستم آب شهری نیز می توان از آن استفاده کرد و محافظ محیط زیست و برای مصرف آشامیدنی و انسانی کاملاٌ بهداشتی می باشد. بخش کلاهک این شیر نیز از فلز برنج ریخته گری شده تولید شده است و واشر آب بندی آن نیز بدون استفاده از آزبست می باشد. آزبست یک ماده سرطان زاست که در گإشته مصرف زیادی داشت. در حال حاضر استفاده از این ماده ممنوع است و واشر شیر صافی سیم ایتالیا نیز این ماده را حذف کرده است اما می تواند تا دمای 450 درجه سانتی گراد نیز مورد استفاده قرار گیرد. از این رو از این شیر در سیستم های گرمایشی نیز استفاده می شود و به علت داشتن صافی سبب می شود تا آهک و موادی از این قبیل به لوله های سیستم گرمایشی وارد نشود و گرفتگی ایجاد نکنند. فشار این شیر در در تست های هیدروستاتیک بدنه تا 30 بار می باشد.

نمایندگی شیرصافی سیم ایتالیا

دمایی که برای این شیر صافی در نظر گرفته شده است و دمای مجاز آن بین 10 درجه زیر صفر تا 180 درجه سانتی گراد می باشد.

با توجه به وجود توری در این شیرها از این شیر در سیستم های فیلترینگ سیال مایع و گازی مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین به دلیل توان روبریی در برابر حرارت می توان از این صافی در سیستم های گرمایشی استفاده کرد و از هزینه های جانبی به دلیل وجود املاح در سیالات جلوگیری کرد و به مقدار زیادی در این زمینه صرفه جویی کرد و باعث کاهش هزینه ها و افزایش عملکرد سیستم و طول عمر قطعات گردید.

همچنین علاوه بر استفاده از این شیر صافی برای مصارف آبرسانی و سیستم های گرمایشی می توان از شیر صافی برای انتقال نفت ، گاز ، توزیع بنزین و مایعات غیر خورنده استفاده نمود.

نمایندگی شیر صافی سیم ایتالیا

[تعداد: 5    میانگین: 4.8/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *