شیر صافی کیز ایران قیمت شیر صافی کیز ایران

شیر صافی کیز ایران

پر مصرف ترین و پر کاربرد ترین شیر آلات در حوزه صنعت ساختمان سازی و تاسیساتی را شیر آلات برنجی تشکیل می دهند ، که در سیستم های مختلف لوله کشی از جمله :

. لوله کشی از جمله سیستم های گرمایشی

. لوله کشی  سیستم های بهداشتی

. لوله کشی های پتروشیمی

. لوله کشی های گاز

. سیستم انتقال بخار اشباع

. شبکه های سوخت رسانی

. سیستم انتقال سیالات غیر خورنده کاربرد دارند .

در خطوط گالوانیزه بیشترین کاربرد را شیر آلات برنجی دارند که به وسیله جوشکاری از طریق سردنده جوشی به خطوط جوشی متصل می شوند .

یکی از معتبرترین برند در تولید شیر آلات برنجی ، شیر آلات کیز ایران می باشد . این شرکت با کسب تجارب مختلف و استفاده از آن ها و با تلاش های بی وقفه مدیران و کارکنان پر تلاش توانست در سال 1363 کارخانه تولیدات شیر آلات کیز ایران را راه اندازی نماید تا نیاز های مشتریان محترم را مطابق با استاندارد های ملی و با کیفیت بالا  برآورده سازد .

قیمت شیر صافی کیز ایران

یکی از تولیدات شرکت کیز ایران شیر صافی Y شکل می باشد ، شیر صافی کیز ایران مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی طراحی تولید می شود .

موارد استفاده شیر صافی کیز اران :

. لوله کشی های ساختمان

. موتور خانه ها

. سیستم های آبیاری

. سیستم های کشاورزی

. انواع آب گرمکن ها

. پکیج ها

. فرایندهایی که با آب ، بنزین ، روغن ، گازوئیل سرو کار دارند .

مزیت های شیر صافی کیز ایران :

1 . دارای توری یک پارچه از جنس استیل ضد زنگ SS 304 می باشد .

2 . تعبیه تور یک پارچه باعث افزایش طول عمر توری می شود .

3 . عمر شیر را در دفعات مختلف که برای نظافت توری باز و بسته می شود بالا می برد .

آنالیز مواد شیر صافی کیز ایران :

بدنه اصلی و درپوش از آلیاژ برنج فورج پذیر MSS 58 تولید می شود ، دارای توری استیل ضد زنگ می باشد ، اورینگ آب بندی از لاستیک NBR تشکیل می شود .

توضیحاتی درباره  شیر صافی کیز ایران :

این شیر با زاویه 45  درجه طراحی که شده که شبیه به حرف Y می باشد ، این شیر برای بهبود دادن به کارکرد شبکه و جلوگیری از آسیب رساندن به اجزای داخل شبکه کارایی دارد .

شیر صافی کیز ایران با سایز 1 اینچ تولید می شود ، این شیر از متریال برنج تشکیل شده است ، نحوه اتصال شیر صافی کیز ایران به لوله به صورت دنده مادگی می باشد و می تواند از نظر فشار کاری ، گازی را تحمل نماید ، شیر صافی کیز ایران  طبق استاندارد های ملی و بین المللی تولید می شود و در آب و هوا قابل استفاده می باشد .

در سایز های بالاتر از 4/11 اینچ ، 2 لایه توری به کار برده می شود که این خصوصیت مقاومت شیر صافی کیز ایران را چندین برابر می کند .

شیر صافی کیز ایران با توجه به سایز های مختلفی که دارد ، دارای قیمت های متفاوتی می باشد ، که می توانید ، شیرصافی کیز ایران را با دارا بودن کیفیت بالا ، از نمایندگی های کیز ایران در شهر خود با خیال راحت خرید داری نمایید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.