شیر غیرگازی رفیع

شیر غیرگازی رفیع

شرکت رفیع تولید کننده و ارائه دهنده ی انواع شیرآلات با کیفیت برتر با بهترین مواد اولیه در ایران می باشد که با همکاری نیروهای متخصص و زبده و داشتن دستگاه های پیشرفته و تجهیزات مدرن و همچنین استفاده از دانش فنی و تجارب مختلف و دقت در تولید مفتخر به کسب رضایت متقاضیان شده است.

این مجموعه با چهل سال سابقه پیشرو در تولید بوده و محصولات متفاوتی را با توجه به نحوه استفاده در طیف وسیعی تولید نموده است و توانسته با افتخار چرخ اقتصاد کشورعزیزمان را بچرخاند.

یکی از پر تیراژه ترین تولیدات رفیع شیرغیرگازی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم:

تعریفی از شیر غیرگازی:

این مدل شیر که به آن شیر توپی می گویند از آلیاژ برنج فورج  تشکیل شده و به رنگ زرد برنجی می باشد، روی بدنه دسته ی آهنی نصب گریده که با گالوانیزه پوشش داده می شود همچنین  توپی داخل شیر از متریال برنج تشکیل شده است.

شیر غیرگازی جزء ابزار ضروری و مهم و کاربردی در زندگی می باشد و همان طور که از نامش پبدا است فقط برای قطع و وصل جریان آب کارایی دارد و به خاطر نوع ساختی که دارد این عملیات را به راحتی انجام می دهد.

شیر غیرگازی بسیار شبیه به شیرگازی است اما با این حال تفاوت هایی دارد که به شرح زیر می باشند:

  1. فقط برای قطع و وصل جریان آب استفاده می شود.
  2. از دهانه ی وردی و خروجی بازتری برخورد دار است.
  3. باز بودن دهانه شیرغیرگازی باعث می شود که هنگام قطع و وصل کردن جریان آب با افت دبی آب مواجه نشویم.

شیر غیرگازی رفیع

محاسن شیر غیرگازی رفیع:

تحمل فشار تا 20 بار، مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی، مستحکم در دماهی مختلف تا 120 درجه سانتی گراد، تولید شده مطابق با استاندارد ISO 228 و به صورت دنده ای.

شیر غیرگازی رفیع دارای یک دسته اهرمی می باشد که با آن شیر را باز و بسته می کنند، این اهرم به صورت ربع گرد باز و بسته می شود، اما باید توجه کنید دسته ی شیر را یا به صورت کامل باز کنید و یا به صورت کامل ببندید، نیمه باز نگه داشتن دسته شیر می تواند باعث خرابی دسته و شیر شود.

کارایی شیر غیرگازی رفیع:

  1. بعد از شیر آتش نشانی نصب می گردد .
  2. در قسمت ورودی آب منازل به داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد .
  3. جایگزین مناسبی برای شیر فلکه ای می باشد .
  4. برای قطع و وصل اضطراری آب داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت شیر غیرگازی رفیع:

متاسفانه با بالا رفتن نرخ ارز قیمت شیرآلات نیز در نوسان بوده است که شرکت رفیع همچنان در تلاش است که با بالا نگه داشتن کیفیت، با نازل ترین قیمت محصولات خود را به بازار ارائه دهد، برای مشاهده قیمت به روز برند رفیع به سایت مجموعه مراجعه نمایید و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.