شیر غیر گازی 1 اینچ قیمت شیر غیر گازی 1 اینچ

شیر غیر گازی 1 اینچ

شیر غیر گازی 1 اینچ توسط شرکت های متعددی تولید می شود که از میان آن ها برند رفیع از معتبر ترین برند های حال حاضر در بازار شیر آلات می باشد .

شرکت رفیع پیشرو در تولید شیر آلات بوده و با توسعه و تولید شیر آلات با کیفیت و با هدف نگه داشتن رضایت خرید داران مسیر گسترشی خود را ادامه  می دهد .

بی شک در این هدف راهبردی نیرو های متخضصص و متعهد و زبر دست نقش مهمی را ایفا می کنند ، استفاده از تجهیزات و تکنولوژی به روز دنیا و ار تقای دانش فنی و کسب تجربه های مختلف باعث پیشرفت در تولید شیر آلات ماندگار و با کیفیت  شده است .

اگر می خواهید با ویژگی های شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع آشنا شوید با ما در ادامه مطلب همراه باشید و با دقت آن را مطالعه بفرمایید .

شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع از پر تیراژه ترین تولیدات شرکت رفیع می باشد ، این شیر برای قطع و وصل کردن جریان آب و مایعات مورد استفاده قرار می گیرد ، پس اگر قصد کنترل و تنظیم جریان آب را دارید شیر غیر گازی 1 اینچ مورد مناسبی نمی باشد .

شیر غیر گازی 1 اینچ

آنالیز شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع :

شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع از مواد درجه یک و مرغوب با نام متریال برنج تشکیل شده است ، این شیر دارای یک اهرم می باشد که با گالوانیزه پوشش داده می شود و از روکش پلاستیکی نیز بر خورد دار است ، یک عدد توپی درون شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع قرار دارد که از جنس الیاژ برنج می باشد .

شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع به وسیله دسته ای که بر روی بدنه نصب می گردد باز و بسته می شود ، فقط توجه ئنماییم اهرم شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع را به صورت نیمه باز نگذاریم چرا که از دوام وکیفیت  شیر کم می کند و نمی تواند کارایی خود را به خوبی انجام دهدد ، پس یا کامل باز کنید و یا کامل بسته نگه دارید .

شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع در چه جاهایی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

1 . جایگزین شیر فلکه می تواند شود .

2 . به عنوان شیر اضطراری می تواند در ورودی ساختمان نصب گردد .

3 . پس از شیر آتشنشانی نصب می گردد .

4 . در قسمت ورودی آب منازل به داخل ساختمان به کار گرفته می شود .

مزایای شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع :

. در برابر فرسودگی و خوردگی مقاوم می باشد ، می تواند فشار تا 20 بار را تحمل نماید ، شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع در دمای 120 درچه سانتی گراد مقاوم می باشد ، مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی طراحی و تولید می شود ، شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع دهانه بازی دارد به همین دلیل هنگام باز و بسته کردن آب دچار افت دبی آب نمی شویم و در نهایت یکی از ویژگی های مهم شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع  دنده ای بودن آن است .

شیر غیرگازی 1 اینچ رفیع با شیر گازی به یک شکل می باشند اما تفاوت هایی دارند که به آن ها اشاره می کنیم .

شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع دهانه بازتری نسبت به شیر گازی دارد ، شیر غیر گازی 1 اینچ  رفیع بر خلاف شیر گازی فقط برای قطع و وصل  جریان آب و سایر مایعات کاربرد دارد .

تمام توضیحاتی که برای شیر غیر گازی 1 اینچ رفیع لازم بود در این مقاله بیان کردیم ، به امید این که کمک شایانی به شما کرده باشیم تا بهترین نوع شیر آلات را با برند رفیع  انتخاب نمایید .

 

 

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.