شیر فشارشکن سیم ایتالیا

کاربرد شیر فشارشکن سیم ایتالیا

برندهای مختلفی فعالیتشان را در تولید انوع شیرآلات تولید کرده اند اما با این حال باید هنگام خرید شیرآلات به برندی که اقلام مورد نظر خود را تهیه می کنید توجه فرمایید چرا که شیرآلات بخشهای مهمی از تاسیسات ساختمانی و صنعتی را تشکیل می دهند به همین دلیل باید از کیفیت برتر سرشار باشند.

سیم ایتالیا که هم معنای کیفیت برتر و قیمت مناسب است امروزه به یک برند معتیر و مطرح تبدیل شده است که در اقسا نقاط جهان آنها را می توان پیدا کرد.

بیش از نیم قرن است شیرآلات سیم به بازار ایران وارد می شوند که با توجه به کیفیت بالایشان طرفداران زیادی را به سمت خود کشانده اند.

تولیئدات سیم ایتالیا مطابق با استانداردهای بین المللی و مطابق با محیط زیست می باشند که علاوه بر عملکدرد عالی به صرفه جویی در آب و انرژی نیز کمک می کنند.

شیر فشارشکن سیم ایتالیا با مرغوبترین مواد اولیه تولید می شود که در ادامه برای آگاهی بیشترشما به این محصول توضیحاتی را ارائه می دهیم.

نمونه ای از شیرهای صنعتی می باشد که برای تنظیم کردن، کاهش و ثابت نگهداشتن فشار خروجی به کار گرفته می شود.

شیر فشارشکن سیم ایتالیا
شیر فشارشکن سیم ایتالیا

استفاده از شیر فشارشکن سیم ایتالیا در خطوط انتقال، شبکه و توزیع آب آشامیدنی و خام و سایر صنایع در صورت به وجود آمدن نوسان در فشار ورودی الزامی باشد چرا که فشار بالا می تواند تجهیزات را با خرابی روبرو کند.

شیر فشارشکن یا اطمینان فشار موجود در سیستم را خنثی می کند و با طراحی خاصی که دارد می تواند فشارهای از قبل تعییه شده را تحمل کنند.

زمینه های کاربردی شیرفشارشکن سیم ایتالیا

کاهش و کنترل فشار در واحدهای  صنعتی و کارگاهی، شبکه های توزیع آب آشامیدنی، سیستمهای گرمایشی و سرمایشی،  تهویه مطبوع، سیستمهای بهداشتی و به طور کلی سیالات غیر خورنده.

قطعات شیرفشارشکن سیک ایتالیا شامل:

  • بدنه
  • قسمتهای داخلی
  • نشیمت
  • اورینگ
  • واشرهای تخت می شود که می تواند دما از 0 درجه سانتیگراد تا 80 درجه سانتیگراد را تحمل کند.

شیرفشارشکن سیم ایتالیا به صورت افقی، عمودی و سرازیر نصب می گردد که با قرار دادن آچارآلن در حفره تعبیه شده در بالای شیر می توان آن را در جهت عقربه های ساعت چرخاند و فشار را افزایش داد و با چرخاندن بر خلاف عقربه های ساعت فشار را کاهش داد.

اما این تنظیم زمانی درست و دقیق انجام می شود که آب خروجی بسته باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.